Волво Клуб - България

Full Version: Суббуфер в багажника Volvo V40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги, Коледа наближава и реших да си направя подарък. Суббуфер в багажника на кораба-майка. Разглобих дясната кора и видях това(първата снимка). Та сега на въпроса. Какво ми трябва, като инсталация за да засвири суббуферчето. Решил съм да го закупя, но не знам дали може директно да се монтира и да заработи. Как се захранва? От задните колони ли взима сигнал? В окабеляването около мястото за суб-а само тази букса(долната снимка) изглежда свободна
Трябват ти и усилвател и кабели . И най- добре , освен ако не си специалист , да ти ги монтират в сервиз.
toni3331 Wrote:Трябват ти и усилвател и кабели . .,....,.....,

Това не е особено вярно !
Усилвател и то оригинален се монтира на S 40 , захранващ големите говорители под задното стъкло!
Доколкото се сещам е в багажника от долната страна на металната полица под стъклото , но на V 40 не съм виждал!
Аз имам субуфер в багажника , ще ме накарате утре да погледна... :roll:
Не ти трябва усилвател!Суббуфера е активен и окабеляването би трябвало да го имаш.В групата ,,Волво Клуб България купува/продава" във фейсбук съм виждал колеги да продават.Купуваш,вкарваш буксата и се наслаждаваш.Но не очаквай чудеса!
pliva Wrote:Не ти трябва усилвател!Суббуфера е активен и окабеляването би трябвало да го имаш.
1999г. е по-вероятно да е с пасивен буфер и да липсва окабеляване.