Волво Клуб - България

Full Version: отстъпка Мото-Пфое
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
привет! налага ми се да закупя няколко неща от Мото пфое и се чудех дали ползваме някаква стандартна отстъпк там? става дума за тампони нс двигателя.

поздрави!
metallista Wrote:привет! налага ми се да закупя няколко неща от Мото пфое и се чудех дали ползваме някаква стандартна отстъпк там? става дума за тампони нс двигателя.

поздрави!
Отстъпки ползват членовете на Волво Клуб България,което се удостоверява със заверена членска карта. Wink
pliva Wrote:
metallista Wrote:привет! налага ми се да закупя няколко неща от Мото пфое и се чудех дали ползваме някаква стандартна отстъпк там? става дума за тампони нс двигателя.

поздрави!
Отстъпки ползват членовете на Волво Клуб България,което се удостоверява със заверена членска карта. Wink

Благодаря, отстъпката за членове е 10% и да, удостоверява се с членска карта. За жалост простосмъртният юзер от форума не може да се възползва.
metallista Wrote:Благодаря, отстъпката за членове е 10% и да, удостоверява се с членска карта. За жалост простосмъртният юзер от форума не може да се възползва.
Ами стани член де! Не боли!
И ще ползваш отстъпки не само в МП!