Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с S60 2.3T Auto
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги, имам малък проблем, но незнам от къде е .Карам Волво S60 T5 S Auto 2.3 Турбо 2001 година бензин . Вчера ми светна червения триъгълник на таблото и ми изписа Transmision Service или нещо такова.Та въпроса ми е за какво да се подготвям като отида в сервиза , дали ще ми одерат кожата или ще ме успокоят ,че примерно някой датчик е гушнал букета.И доло горе какви цени да очаквам ако е нещо фрапиращо.Само да кажа ,че съм в Англия и знам ,че цените са по различни но все пак да придобия някаква представа за това какво трябва да очаквам в сервиза.Благодаря предварително за отделеното време Smile
Ако тръгнат да ти отварят автомата за поправка, обзалагам се, че фактурата от ремонта ще мине продажната цена на тази 16 годишна кола ....
Оказа се ,че е грешка на компютъра . Smile Било е сменяно наскоро маслото на скоростната кутия Smile
pnxrealm Wrote:Оказа се ,че е грешка на компютъра . Smile Било е сменяно наскоро маслото на скоростната кутия Smile

Късметлия ! :-)