Волво Клуб - България

Full Version: Монтаж/демонтаж странични пластмасови панели XC70
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Колеги, доста рових из нета, но явно не мога да формулирам правилно търсенето.
Някакви филмчета или описания/снимки как се монтират/демонтират пластмасовите панели от външната страна на вратите, калниците и праговете?
Конкретно за XC70 2001-2007, но ако и при другите модели е аналогично, ще свърши работа.
Благодаря предварително!
Vida - там е описано всичко.
Какво искаш да свалиш ?

Ето за пластамасите на вратите
[attachment=47366]
Vvo Wrote:Vida - там е описано всичко.
Какво искаш да свалиш ?

Ето за пластамасите на вратите
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Нямам Вида.
Става въпрос за пластмасовите протектори в долната част на вратите, но ми е любопитно и как се махат/слагат "веждите" на калниците и протектора на прага.
Благодаря за картинката, но това са декоративните лайсни на друг модел. XC-то също има такива, но в случая имам предвид друго.

[attachment=47367]
Интересуват ме конкретно 2 и 3 Дали трябва да се разглобява вратата?
А иначе, така и така сме подхванали темата, няма да е лошо да науча как се демонтират и 1, 4 и 5 .
[attachment=47368][attachment=47369][attachment=47370][attachment=47371]

Ето и останалите. Надявам се няма да започнеш пак да се оплакваш от МП, ако случайно при теб са захванати с винтче от железарията.
Vvo Wrote:[ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND][ATTACHMENT NOT FOUND]

Ето и останалите. Надявам се няма да започнеш пак да се оплакваш от МП, ако случайно при теб са захванати с винтче от железарията.

Не се притеснявай. Няма . Не виждам смисъл да го пиша ПАК, след като вече няколко пъти вече съм описал, как точно тези елементи при мен са хванати с ръждясали рапидки, а не с крепежните елементи от схемите.
Но Благодаря, че ми помогна да се убедя, че наистина са мърлячи, които пестят от пластмасови нитчета за по няколко стотинки бройката.