Волво Клуб - България

Full Version: Добрич къде стеее ???
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Тази година няма ли желаещи за една добричлийска среща на феновете на марката, къде се изгубиха всички ? Хайде драскайте тук и да си направим обичайната среща. Гости от други градове също са добре дошли Smile
Аз че съм от Добрич,от Добрич съм....но от 25 години се подвзавам и Византийско.
Само кажете и ще прелетя,ча и аз се затъжих за сговорната Ви дружина.
Нещо тая година много слабо тръгнахме, все още нямаме нито една среща в Добрич. Вале само да има желаещи и ще се саберем но като гледам тая година всеки се ослушва май хихи и май ще идвам към Варна да направя една сбирка с варналии та да се запиша за тая година Smile
Ами хайде в неделя 12.02.17 да си спретнем една среща,а пък каквото сабя покаже и честа майко юнашка Big Grin
Мястото предполагам е ясно,така че............ Idea
То хубаво ама да не да сме двама само и да си бием шамари Wink ние и пред блока го можем това хихихи
Колеги срещата остава на 12.02.2017г. На Паркинга на Свободата от 13:00 часа, колегите от други градове нека заповядат, добре сте дошли.
Сериозни ли сте....Митко, Монката, Горския, Станчо, Адмирала и прочие компанията, нещо ви е затрупал снега май !!!
Да не стане среща на няколко варналии на паркинга на Свободата в Добрич... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Айде живот и здраве , ще се видим !
Малко снимки от срещата ни
jordeniq Wrote:Малко снимки от срещата ни

Тоя Форд, вдясно, щото и той е от Мото Пфое ли, сте го наредили да Волвата...?! :lol:
Иначе, браво за ентусиазма! Big Grin
Не просто случайно попадна в снимката (но все пак е на клубар, няма да казвам кой ако иска да си признае)