Волво Клуб - България

Full Version: Търся VOLVO 960/S90/
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте,искам да закупя и да си збъдна още една мечта а тя е да имам ВОЛВО 960/S90/ с тънкия фар,
Ако някой има инфо или има такава нека драсне.
Може и бартер за моята мойе и други варианти..
лек и спокоен ден....и шантав...
Свържи се с колегата Ростислав.
Може и да намериш това, което търсиш... Wink
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=963">memberlist.php?mode=viewprofile&u=963</a><!-- l -->
Благодаряяяяяяя.....супер си за бързата реакция...писах му...отворен съм и за други идеи
MTZ Wrote:Благодаряяяяяяя.....супер си за бързата реакция...писах му...отворен съм и за други идеи
Има телефон в профила му.
Може би е по-добре да му се обадиш...
няма ли някой да е засичал някоя такава !
Аз взех в началото на месеца 960-ка 1992, с големите трисекционни фарове!
Уникален автомобил, на който мноооого от съвременните автомобили могат само да му дишат праха... И като комфорт, и като екстри, и като мощност и вървене... Невероятна!
Желая ти успех!
От къде го намери и на каква цена
Здравей колега,
Аз имам 960ка която евентуално бих продал и към която давам почти още една кола за части.
Колата ми е гаражна и е в почти перфектно техническо и козметично състояние - имам и пълна история за нея.
Ако имаш интерес обади ми се на 0899164990 - Васил и ще ти дам повече информация за нея.
Ще пусна тема и в раздел продавам.
Поздрави,
batevv Wrote:Здравей колега,
Аз имам 960ка която евентуално бих продал и към която давам почти още една кола за части.
Колата ми е гаражна и е в почти перфектно техническо и козметично състояние - имам и пълна история за нея.
Ако имаш интерес обади ми се на 0899164990 - Васил и ще ти дам повече информация за нея.
Ще пусна тема и в раздел продавам.
Поздрави,
Ето тема за колата ми,

Поздрави,
batevv Wrote:
batevv Wrote:Здравей колега,
Аз имам 960ка която евентуално бих продал и към която давам почти още една кола за части.
Колата ми е гаражна и е в почти перфектно техническо и козметично състояние - имам и пълна история за нея.
Ако имаш интерес обади ми се на 0899164990 - Васил и ще ти дам повече информация за нея.
Ще пусна тема и в раздел продавам.
Поздрави,
Ето тема за колата ми,

Поздрави,

Къде?
Pages: 1 2