Волво Клуб - България

Full Version: Волво 850 2.0 125к.с. и газ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6
пластмасов ли е всмукателния колектор на сивика
пластмасов ли е всмукателния колектор на сивика
никаква идея нямам. мисля че не е, ама чакам отговор. Лошото е, че замина в командировка и не може да ми отговаря бързо
никаква идея нямам. мисля че не е, ама чакам отговор. Лошото е, че замина в командировка и не може да ми отговаря бързо
Тони, /Tony Wolf/, съвсем на място си е попаднал човека с въпросите!
Точно: gadnia_metal и legaladvicebg имат 850-ки с такъв двигател, /най-малкия за купето/, което е много важно в случая!

Ако трябва моето мнение: на тези точно не им трябва газова уредба!
/Извинявай izbor-че, мнение на тема/!
Мисля че са далеч по-икономични от моята ЛАМЯ да речем... :roll: /смесен цикъл със ... смесено натискане :wink: : ок. 13л./100 км., а градско в тъпканицата в Сф ...и до 18/100 вече редовно си качва ...

/Но аз си се возуркам без газ .../

Гледам и газта поскъпва, а и такситата също, така че пак ми се връзва - карам си личната кола, и плащането ми излиза все едно съм с такси /
Та искам са кажа, че дори съм на далавера напоследък!!!

Но избора си е на всеки един ...

ОТИВА ПРИ ... izbora и-и ... Big Grin
Тони, /Tony Wolf/, съвсем на място си е попаднал човека с въпросите!
Точно: gadnia_metal и legaladvicebg имат 850-ки с такъв двигател, /най-малкия за купето/, което е много важно в случая!

Ако трябва моето мнение: на тези точно не им трябва газова уредба!
/Извинявай izbor-че, мнение на тема/!
Мисля че са далеч по-икономични от моята ЛАМЯ да речем... :roll: /смесен цикъл със ... смесено натискане :wink: : ок. 13л./100 км., а градско в тъпканицата в Сф ...и до 18/100 вече редовно си качва ...

/Но аз си се возуркам без газ .../

Гледам и газта поскъпва, а и такситата също, така че пак ми се връзва - карам си личната кола, и плащането ми излиза все едно съм с такси /
Та искам са кажа, че дори съм на далавера напоследък!!!

Но избора си е на всеки един ...

ОТИВА ПРИ ... izbora и-и ... Big Grin
ще направя сивика за 1150 лева на газов инжекцион и 430 лева със Ловато обикновенна газ цените са топ и никъде ги няма Smile
ще направя сивика за 1150 лева на газов инжекцион и 430 лева със Ловато обикновенна газ цените са топ и никъде ги няма Smile
Мали-и-и BOYCH, ти да не се обиди на двигател, а?
Аз просто смятах, че от височината на дълголетния си опит, ще изсипеш купчина сведения на човека, конкретно за модела серия 85....
/Как звучи, а? - "Височината на дълголетния си опит... :wink: /.
Мали-и-и BOYCH, ти да не се обиди на двигател, а?
Аз просто смятах, че от височината на дълголетния си опит, ще изсипеш купчина сведения на човека, конкретно за модела серия 85....
/Как звучи, а? - "Височината на дълголетния си опит... :wink: /.
Pages: 1 2 3 4 5 6