Волво Клуб - България

Full Version: дневен километраж и дигитален часовник
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,
Прегледах доста теми във форума, но не намерих нищо конкретно за следния проблем при Волво S60, 2002 г.:
Дневният километраж се нулира сам и показва различни стойности без да има ясно изразена последователност.
Също така дигиталният часовник почти постоянно не спира да се върти като хронометър.
Ако някой има решение за проблемите или информация ще бъда благодарен да сподели.
Поздрави.
Ремонт на табло ти предстои.
noise Wrote:Здравейте,
Прегледах доста теми във форума, но не намерих нищо конкретно за следния проблем при Волво S60, 2002 г.:
Дневният километраж се нулира сам и показва различни стойности без да има ясно изразена последователност.
Също така дигиталният часовник почти постоянно не спира да се върти като хронометър.
Ако някой има решение за проблемите или информация ще бъда благодарен да сподели.
Поздрави.

Късметлия Smile
Моето табло беше пълен 'blackout'. На магия стигнах от Варна до София.
Аз също имам този проблем със същия модел.
За съжаление нямам решение и се надявам някой да излезе с решение на проблема.
Жоро_s60 Wrote:Аз също имам този проблем със същия модел.
За съжаление нямам решение и се надявам някой да излезе с решение на проблема.


Имаш ЛС.
имам следния проблем километража отчита на обратно и се губят числата на брояча, само дисплея за грешките не мърда, това от какво може да е
kem_ Wrote:имам следния проблем километража отчита на обратно и се губят числата на брояча, само дисплея за грешките не мърда, това от какво може да е
Проблемно табло.Пиши на Tisho или Ники Добрев.Ще ти го оправят.