Волво Клуб - България

Full Version: Табло за волво 440
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги, тъй като отскоро съм собственик на волво440 1.8 90к.с 1996 газ/бензин имам проблем с таблото. Километража и оборото мера както и горивото и температурата ми светят в зелено обаче копчетата за подгрявка на седалките и аварийното и тези за парното не светят и трябва през нощта със напипване да се пуска парното. Ако имате предложение с радост бих прочел. Благодаря предварително. Като имам възможност ще снимам на тъмно
Никола Николчов Wrote:Здравейте колеги, тъй като отскоро съм собственик на волво440 1.8 90к.с 1996 газ/бензин имам проблем с таблото. Километража и оборото мера както и горивото и температурата ми светят в зелено обаче копчетата за подгрявка на седалките и аварийното и тези за парното не светят и трябва през нощта със напипване да се пуска парното. Ако имате предложение с радост бих прочел. Благодаря предварително. Като имам възможност ще снимам на тъмно

Провери крушките под бутоните и панела на парното, сигурно са изгоряли.