Волво Клуб - България

Full Version: 940/960 Купувам
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте! Търся да закупя 940/960 по възможност бензинов мотор турбо или 6 цилиндров фейслифт без значение комби или седан ръчка или автомат.
Можете да свържете с мен тук на лично или по емейл: <!-- e --><a href="mailto:lewis-spasov@abv.bg">lewis-spasov@abv.bg</a><!-- e --> Отворен съм за предложения! Благодаря!
Ето едно прилично предложение:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=48&t=41768">viewtopic.php?f=48&t=41768</a><!-- l -->
Не е фейслифт, но мисля че си струва...
Поздрави и успех в търсенето!
Благодаря за предложението! Колата ми харесва много , но не мога да си я позволя другото което е бих искал да я карам всеки ден а на бензин ми идва доста поради факта че минавам доста км на ден. Като цяло знам колко е трудно да се намери такава кола аз съм много голям фен на марката но най-вече на задното предаване което за мое нещастие го няма от доста време. Ако имате още предложения ваши и на хора от клуба моля споделете ги с мен! Благодаря!