Волво Клуб - България

Full Version: Волво с60 2.4 i 140 кс. Проблем с километраж!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте колеги от няколко дена насам имам лек проблем с километража , под лек имам в предвид че започна леко да зацикля , в смисъл докато си карам и при ускорение или намаляне забива същия леко за 1-2секунди и тогава тръгва да си мени стойността ! Може ли някой да ми помогне за решаването на този проблем ?
M.Matev89 Wrote:Здравейте колеги от няколко дена насам имам лек проблем с километража , под лек имам в предвид че започна леко да зацикля , в смисъл докато си карам и при ускорение или намаляне забива същия леко за 1-2секунди и тогава тръгва да си мени стойността ! Може ли някой да ми помогне за решаването на този проблем ?
Може.Обади се на телефона от банера по-горе - сервиз В+3,или на Tisho - 0888 353 154.
[/quote]Може.Обади се на телефона от банера по-горе - сервиз В+3,или на Tisho - 0888 353 154.[/quote]
Здравей колега ! Целта ми е сам да си оправя проблема а не да давам пари по сервизи ( ако си имал това в предвид) ! Ако имах нужда от сервиз знам каде да отида ! Благодаря все пак Smile
Ами проблемът ти е явно в таблото - често срещан при моделите до 2004-та година,и доколкото знам тези двамата в София и едно момче по черноморието някъде,ги оправят!Ако можеш сам - сподели резултата!
Ами ще видя тия дни да го разглобя (отново) и да видя дали ще мога да намеря нещо по платката ! Ако реша проблема сам ще споделя !
M.Matev89 Wrote:Ами ще видя тия дни да го разглобя (отново) и да видя дали ще мога да намеря нещо по платката ! Ако реша проблема сам ще споделя !
Щом като вече си го свалял,погледни и контактните пластини отзад и опитай с почистване с контактен спрей.
Платката е добре няма явни поражения а контактните пластини са перфектно чисти а и са позлатени !
M.Matev89 Wrote:Ами ще видя тия дни да го разглобя (отново) и да видя дали ще мога да намеря нещо по платката ! Ако реша проблема сам ще споделя !
Колега ако си на ТИ с електрониката се пробвай(мисля че ще ти е нужна и апаратура).
Иначе се обърни към Ники Добрев или Tisho=
Успех.
M.Matev89 Wrote:Платката е добре няма явни поражения а контактните пластини са перфектно чисти а и са позлатени !

Възможно е и проблема да е на друго място.
Мхм той и обортомера съвсем леко задържа ама почти незабележимо. Ама километража си е чак дразнещо.
Pages: 1 2