Волво Клуб - България

Full Version: Има ли пострадали от градушката?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Какво беше тази градушка...за какво ли ни наказаха пак?
Има ли пострадали колеги?
Моят автопарк Волво V70 и Волво 360 е невредим,дано при всички ни е така...
Какво беше тази градушка...за какво ли ни наказаха пак?
Има ли пострадали колеги?
Моят автопарк Волво V70 и Волво 360 е невредим,дано при всички ни е така...
При нас в Казанлък положението е трагично..добре,че волвото ми беше в гаража,но за съжаление останалите две коли пострадаха пунтото на жена ми е със счупено задно стъкло и стоп(нямах време да погледна ламарините как са),корсата е с изцияло огънат преден капак и покрив........ Sad :? Sad :?
При нас в Казанлък положението е трагично..добре,че волвото ми беше в гаража,но за съжаление останалите две коли пострадаха пунтото на жена ми е със счупено задно стъкло и стоп(нямах време да погледна ламарините как са),корсата е с изцияло огънат преден капак и покрив........ Sad :? Sad :?
Aз си мислех,че градушката е само в софия...гадно.
Aз си мислех,че градушката е само в софия...гадно.
София и Казаnлък...и по новините казаха че мямало значителни щети...а то всяка втора кола тука без стъкло и почти всяка с огънати ламарини....а дърветата останаха без клони Sad
София и Казаnлък...и по новините казаха че мямало значителни щети...а то всяка втора кола тука без стъкло и почти всяка с огънати ламарини....а дърветата останаха без клони Sad
SCANDINAVECA Wrote:Какво беше тази градушка...за какво ли ни наказаха пак?
Има ли пострадали колеги?
Моят автопарк Волво V70 и Волво 360 е невредим,дано при всички ни е така...


И АЗ СЕ НАДЯВАХ ДА НЯМА ГОЛЕМИ ПОРАЖЕНИЯ ,НО КАКТО СПОМЕНА ГРАДСКИЯ ВСЯКА ВТОРА КОЛА Е ПОРАЗЕНА ОТ ГРАДУШКАТА

ЗА ЩАСТИЕ ПО ТАВА ВРЕМЕ БЯХ В СТАРА ЗАГОРА
SCANDINAVECA Wrote:Какво беше тази градушка...за какво ли ни наказаха пак?
Има ли пострадали колеги?
Моят автопарк Волво V70 и Волво 360 е невредим,дано при всички ни е така...


И АЗ СЕ НАДЯВАХ ДА НЯМА ГОЛЕМИ ПОРАЖЕНИЯ ,НО КАКТО СПОМЕНА ГРАДСКИЯ ВСЯКА ВТОРА КОЛА Е ПОРАЗЕНА ОТ ГРАДУШКАТА

ЗА ЩАСТИЕ ПО ТАВА ВРЕМЕ БЯХ В СТАРА ЗАГОРА
Pages: 1 2 3 4 5