Волво Клуб - България

Full Version: Някой Знае ли къде се намира МАР сенсорът
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравеите, Нов съм във този форум ( Просто късно се ъсетих и си купих Волво едва преди 8 месеца) Извинявам се ако темата не е на правилното място но още се уча.
Аз съм горд собтвеник на Волво S80 2.4D 163bhp 2008 година и е с десен волан ако има значение това.
проблемът ми е следният светна ми Engine managment Light и колата загуби мощност ( все едно 5 цилиндров чист дизел карам)
както и да е купих си машинка за отчитане на грешки и съответно изтриването им и ми излязоха 2 такива
P2227 BAROMETRIC PRESSURE CIRCUIT RANGE/PERFORMANCE
P0069 MANIFOLD PRESSURE BAROMETRIC PRESURE CORRELATION
Та поправете ме ако греша но мисля че е този МАР сензор защото проверих във сайт за авточасти по регистрационния номер ( в Англия така е наи лесно) и ми излиза че нямам такъв . НО основният проблем ми е че знам как изглежда тая гад но немога да я намеря каде е та ако някой може да ме упъти ще съм му много благодарен.
P.S. Благодаря предварително
Cholaka5555 Wrote:Здравеите, Нов съм във този форум ( Просто късно се ъсетих и си купих Волво едва преди 8 месеца) Извинявам се ако темата не е на правилното място но още се уча.
Аз съм горд собтвеник на Волво S80 2.4D 163bhp 2008 година и е с десен волан ако има значение това.
проблемът ми е следният светна ми Engine managment Light и колата загуби мощност ( все едно 5 цилиндров чист дизел карам)
както и да е купих си машинка за отчитане на грешки и съответно изтриването им и ми излязоха 2 такива
P2227 BAROMETRIC PRESSURE CIRCUIT RANGE/PERFORMANCE
P0069 MANIFOLD PRESSURE BAROMETRIC PRESURE CORRELATION
Та поправете ме ако греша но мисля че е този МАР сензор защото проверих във сайт за авточасти по регистрационния номер ( в Англия така е наи лесно) и ми излиза че нямам такъв . НО основният проблем ми е че знам как изглежда тая гад но немога да я намеря каде е та ако някой може да ме упъти ще съм му много благодарен.
P.S. Благодаря предварително

Зад левия фар на тръбата излизаща от интеркулера няма ли едно такова с червен етикет, завинтено с едно винтче за тръбата?
Нямам нищо такова там. въобще няма нищо закачено на тръбата или около нея Sad
Някакви други идеи.