Волво Клуб - България

Full Version: volvo 240 GL
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Dnes svur6ih dosta rabota kato za edin sletobqd po koli4kata Smile Zna4i svalih i farovete i bronite za da q podgotvqme za boq ... trea da priznaq 4e sa go poizmislili dosta trudni4ko be6e pone za men de... interesnoto be6e 4e na vsi4ko koeto svalih...marku4i tam po dvigatel tova onova ... na vsi4ko ima gord nadpis VOLVO koeto me navejda na misalta 4e tova sa si originalnite 4asti i mnogo se radvam za koeto Wink Trqbva da i smenq izparitela na gazta za6toto ot vremeto membranite mai sa zaminali a i samiqt toi e po malak ot kolkoto trqbva i e ot 100 godini ta 6te sloja nov ... i da ustanovq za6to ne pali na benzin!!! V4era s celiq si akul q durpah do gaz stanciq ta i sipahme 10 lv Smile tq pripali daje se vozih s neq malko tuka pred serviza oba4e na niskite oboroti gasne...ugasna 5-6 puti i pove4e ne iska da zapali i az ostavih ne6tata taka za da ne precakam startera ot vurtene predpolagam kato smenq izparitela nqma da ima problemi ...
Dnes svur6ih dosta rabota kato za edin sletobqd po koli4kata Smile Zna4i svalih i farovete i bronite za da q podgotvqme za boq ... trea da priznaq 4e sa go poizmislili dosta trudni4ko be6e pone za men de... interesnoto be6e 4e na vsi4ko koeto svalih...marku4i tam po dvigatel tova onova ... na vsi4ko ima gord nadpis VOLVO koeto me navejda na misalta 4e tova sa si originalnite 4asti i mnogo se radvam za koeto Wink Trqbva da i smenq izparitela na gazta za6toto ot vremeto membranite mai sa zaminali a i samiqt toi e po malak ot kolkoto trqbva i e ot 100 godini ta 6te sloja nov ... i da ustanovq za6to ne pali na benzin!!! V4era s celiq si akul q durpah do gaz stanciq ta i sipahme 10 lv Smile tq pripali daje se vozih s neq malko tuka pred serviza oba4e na niskite oboroti gasne...ugasna 5-6 puti i pove4e ne iska da zapali i az ostavih ne6tata taka za da ne precakam startera ot vurtene predpolagam kato smenq izparitela nqma da ima problemi ...
Здрасти Колега!
Евала за идеята ти да стегнеш колата!!! Браво!
Аз съм имал такова Чудо 240 Б23... Страхотна кола!
Сега е собственост на Кирето, пак в Клуба...
Днес имам само едно такова Б21Т, с което мисля да ощастливя някой като Кирчо!
Давай!!! Лек път... Успех в начинанието!!!
Здрасти Колега!
Евала за идеята ти да стегнеш колата!!! Браво!
Аз съм имал такова Чудо 240 Б23... Страхотна кола!
Сега е собственост на Кирето, пак в Клуба...
Днес имам само едно такова Б21Т, с което мисля да ощастливя някой като Кирчо!
Давай!!! Лек път... Успех в начинанието!!!
Привет karaqnev
Добре си решил да постегнеш нещо което си заслужава да го има човек.
Относно разхода.
Към 14л./100км е нормалния разход на газ и бензин.
За по малко харчене - няма да може да върви.

Хубаво е да обърнеш голямо внимание на следните неща преди да я караш.
- центровка клапани - проверка
- токове дв.- алтернатор, датчици и др.
- свещи, кабели, центровка запалване.
- масла - всичките да смениш - дв., скорости, деферинциал.
- спирачки - почистване и раздвижване и нова течност.
- антифриз - нов и преглед съединения и радиатор.

Това е в общи линии.

За да ни е комфортно и на нас може да използваш и конвектора от латиница на кирилица. За да ни е по лесно да четем.
Ако може - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.geocities.com/alex_g_king/convertor.htm">http://www.geocities.com/alex_g_king/convertor.htm</a><!-- m -->

Лека и успех.
Привет karaqnev
Добре си решил да постегнеш нещо което си заслужава да го има човек.
Относно разхода.
Към 14л./100км е нормалния разход на газ и бензин.
За по малко харчене - няма да може да върви.

Хубаво е да обърнеш голямо внимание на следните неща преди да я караш.
- центровка клапани - проверка
- токове дв.- алтернатор, датчици и др.
- свещи, кабели, центровка запалване.
- масла - всичките да смениш - дв., скорости, деферинциал.
- спирачки - почистване и раздвижване и нова течност.
- антифриз - нов и преглед съединения и радиатор.

Това е в общи линии.

За да ни е комфортно и на нас може да използваш и конвектора от латиница на кирилица. За да ни е по лесно да четем.
Ако може - <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.geocities.com/alex_g_king/convertor.htm">http://www.geocities.com/alex_g_king/convertor.htm</a><!-- m -->

Лека и успех.
Здравейте всички фенове на волво .Притежавам волво 244 gle и си търся реийка че маслото ми тече и някои да ме запознае с бензиновата помпа защото немога да я карам на бензин само на гас и искам да си оправя помпата.Възможноли е да се отремонтира старата или трябва нова. :roll:
Здравейте всички фенове на волво .Притежавам волво 244 gle и си търся реийка че маслото ми тече и някои да ме запознае с бензиновата помпа защото немога да я карам на бензин само на гас и искам да си оправя помпата.Възможноли е да се отремонтира старата или трябва нова. :roll:
Здравейте всички фенове на волво .Притежавам волво 244 gle и си търся реийка че маслото ми тече и някои да ме запознае с бензиновата помпа защото немога да я карам на бензин само на гас и искам да си оправя помпата.Възможноли е да се отремонтира старата или трябва нова. :roll: Хах и едно ляво стъкло за предния фар :oops:
Здравейте всички фенове на волво .Притежавам волво 244 gle и си търся реийка че маслото ми тече и някои да ме запознае с бензиновата помпа защото немога да я карам на бензин само на гас и искам да си оправя помпата.Възможноли е да се отремонтира старата или трябва нова. :roll: Хах и едно ляво стъкло за предния фар :oops:
Pages: 1 2 3