Волво Клуб - България

Full Version: Скоростна кутия MP5 или JC5222 за S40,2.0,140 к.с.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,
купувам скоростна кутия модел MP5 (за Volvo S40, 1997, 2.0., 140 к.с., с двигател B4204S) или от аналога от Рено - модел JC5222.
Имам колега 0879228224
Днес разбрах, че от Рено няма да стане, така че търся само скоростна кутия модел MP5 (за Volvo S40, 1997, 2.0., 140 к.с., с двигател B4204S).
Все пак някой ако знае дали другия модел става със 100% сигурност ще съм благодарен да ми пише лично съобщение или тук.
Благодаря предварително!
И защо да не стане от Рено ?
Не знам колега, питам и за мнение тук, защото майстора ми каза да си търся само кутия от Волво...Което е по-трудния вариант.
и затова пак питам дали има ли някой колега, който е сложил от Рено и всичко да е наред след това.
Благодаря Smile
Само за информация на хората, които търсят , че от Рено не стават защото Волвото е хидравличен съединител. Казаха ми го поне в 5 автоморги...
Ами аз доколкото си спомням JC5 222 е само с хидравличен цилиндър / няма вариант с жило/, монтира се на бензинови коли, чиито стартер е отпред по посока на движението и няма особено значение дали е монтирана на S/V 40 или например Рено Меган или Лагуна....
Дето се вика търси си JC5 222 , пък от какво е свалена не е важно !