Волво Клуб - България

Full Version: Xc70 2004 д5 автоматик гасне по време на движение
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здр. Колеги
Имам проблем с автомобил xc70 d5 2004 автоматик. Изгасва по време на движение. Не изписва никакви грешки. Смених сензори на коляновия вал.Проверил сам дюзи помпи всичко е перфектно. Някой има ли идея от какво е това. Благодаря предварително .
uf07 Wrote:Здр. Колеги
Имам проблем с автомобил xc70 d5 2004 автоматик. Изгасва по време на движение. Не изписва никакви грешки. Смених сензори на коляновия вал.Проверил сам дюзи помпи всичко е перфектно. Някой има ли идея от какво е това. Благодаря предварително .
Закачете я на Вида-та най-добре...
Моята имаше същите симптоми, в началото нямаше грешка, после се появи нещо за едната дюза. Оказа се често срещан проблем който се разрешава с подмяна на буксата на въпросната дюза. Преслушайте я с ВИДА и ще се ориентирате.
При мен изгасваше понеже нивомера на горивото показва малко под половин резервоар гориво - компа казва - още 350 км ... колата гасне - зареждам гориво и всичко се оправя ... оказа се, че имало проблем в някаква помпа в резервоара ... сега зареждам по често.
Какво е ВИДА? Закачаха я на bocsh launch но нищо не излезе. Лошото е че като е на сервиз не изгасва.