Волво Клуб - България

Full Version: Volvo s80 не пали!!!
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте, нов съм в форума и от скоро имам Волво. Та въпросът ми е ако някой, може да ми помогне!!!
Волвото отказа да пали от един път. Гориво има свещи здрави кабели също, помпата работи качва гориво, впръсква го нормално но не пали.... На 2 диакностики е закачана и грешка не открива... Колата е автоматик 2.4 бензин 160 к. с 2002
Ще се радвам ако някой може да ми помогне. Благодаря
Здравей,
диагностиките с Vida ли са правени? Колата имала ли е нехарактерно поведение преди да спре да пали?
Така без допълнителна информация аз бих проверил акумулатор и дроселова клапа (колата ти е с проблемната), но може и да са куп други неща, които би трябвало да се хванат с Vida.
Поздрави и успешна Нова година!
Незнам, дали е гледана с Vida но не намериха никаква грешка. Акумулатора е нов него го изключвам... Не е правила преди проблеми, една сутрин я паркирах пред блока и на другия ден неискаше да запали
jtboev Wrote:Здравей,
диагностиките с Vida ли са правени? Колата имала ли е нехарактерно поведение преди да спре да пали?
Така без допълнителна информация аз бих проверил акумулатор и дроселова клапа (колата ти е с проблемната), но може и да са куп други неща, които би трябвало да се хванат с Vida.
Поздрави и успешна Нова година!
Здравей, незнам с каква диакностика е гледана, но неоткриха нищо като грешка акумулатора е чисто нов, колата не ми е правила проблем една сутрин я спрях пред блока и на другата отказа да пали.. Нз какво повече да ти кажа защото много не разбирам.
Здравей, незнам с каква диакностика е закачана но не уткриха нищо. А кум отулатора е чисто нов. До сега не ми е правила проблеми само един път ми изгасна в движение.. Дроселовата клапа не съм я гледал възможно ли е да е от нея... Спрях я пред блока карах я и на другия ден неиска да запали
От къде си колега.
stvri Wrote:От къде си колега.
Кюстендил
Сигурен ли си,че в резервоара има гориво? На един колега три дена сменявахме какво ли не,защото на диагностиката не излизаше никаква грешка,и като сипахме 5 литра бензин бръмна от раз! :mrgreen:
pliva Wrote:Сигурен ли си,че в резервоара има гориво? На един колега три дена сменявахме какво ли не,защото на диагностиката не излизаше никаква грешка,и като сипахме 5 литра бензин бръмна от раз! :mrgreen:
Има половин резервоар, дори сипах още 10 литра за по сигурно и пак същото
nedko_gonev Wrote:
pliva Wrote:Сигурен ли си,че в резервоара има гориво? На един колега три дена сменявахме какво ли не,защото на диагностиката не излизаше никаква грешка,и като сипахме 5 литра бензин бръмна от раз! :mrgreen:
Има половин резервоар, дори сипах още 10 литра за по сигурно и пак същото
Ами тогава търси диагностика с VIDA и DiCE. Няма начин да не покаже къде е проблема.
Pages: 1 2 3