Волво Клуб - България

Full Version: Скоростна кутия
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте имам един малко глупав въпрос но просто несам запознат разглеждам и искам да си купя волво в40 комби но виждам че има два вида скоростни кутии едната мястото на задната е до първата скорост а другата е все едно на мястото на шестата скорост ако някои може да помогне да кажи каква е разликата защото несам много по техническата част . БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО .
Cako Wrote:Здравейте имам един малко глупав въпрос но просто несам запознат разглеждам и искам да си купя волво в40 комби но виждам че има два вида скоростни кутии едната мястото на задната е до първата скорост а другата е все едно на мястото на шестата скорост ако някои може да помогне да кажи каква е разликата защото несам много по техническата част . БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО .
Първата е на Рено, втората на Волво... Ако не се лъжа... :roll:
Че вече от автоматици забравих ръчките... :lol:
Не мисля, че ще имаш проблем с която и да е...
Мерси
Spurs Wrote:
Cako Wrote:Здравейте имам един малко глупав въпрос но просто несам запознат разглеждам и искам да си купя волво в40 комби но виждам че има два вида скоростни кутии едната мястото на задната е до първата скорост а другата е все едно на мястото на шестата скорост ако някои може да помогне да кажи каква е разликата защото несам много по техническата част . БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО .
Първата е на Рено, втората на Волво... Ако не се лъжа... :roll:
Че вече от автоматици забравих ръчките... :lol:
Не мисля, че ще имаш проблем с която и да е...
И все пак гледай да е с шведската - задна срещу пета Wink По-безпроблемна е. Френската протича където влизат полуоските.
pliva Wrote:И все пак гледай да е с шведската - задна срещу пета Wink По-безпроблемна е. Френската протича където влизат полуоските.
Колата на тъщата, S40 1.9D е с такава, задна срещу пета... Значи без да искам съм направил "правилния" избор да го еВа... :lol: