Волво Клуб - България

Full Version: Светлини на V70 II
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здрвейте колеги
До преди месец карах V70 2.5 TDI но реших да го подновя с V70 II D5 автомат.
За сега съм доволен но ме гложди следното:
от ляво светят някакви габаритни светлини (отпред и отзад) от дясно нищо
нито отпред нито отзад.
Та питането ми е някой знаели какъв е проблема
И още един въпрос:
Неработеща запалка.
Проверих всички предпазители ( под волана , страничната конзола , под капака и в багажника )
всичко е О.К и ги има както е по книга.
Задните габарити са с по две крушки.На мене едната на левия габарит от днеска не свети.Смених крушката,но не свети,реших да не е в куплунга проблема и размених куплунзите.От десния габарит на левия,но и там не свети,а този от левия дето не светеше на дясния габарит си свети.Значи явно има друг проблем и ще трябва да се сваля стопа,но се стъмни и ще го оставя за събота и неделя да го погледне електротехник.
Колега на моята става въпрос за светлините отстрани на колата:
отпред е жълта а отзад четири червени диода.
Ясно,но аз споделям и моя проблем в твоята тема,ако нямаш нищо напротив,разбира се .
Нямам против
Направо нямам думи.Свалял съм грешния куплунг.Малко по нагоре е този който е изгорял и е на кофти място,че не съм го видял.
И хем си смених скоро очилата.Ха хаха.
Но се яви друг проблем.Сложехме едно устройство към музиката с флашка.Работи супер,но ми излезна съобщение за диагностика на Аербега.Възможно ли е след разглабяне на куплунзите за климатика,т.е. 3-те на долния панел ,за да стигнем до задната част на радиото и връзване на + са и слагане на новия куплунг да ми излезне това съобщение.Утре ще ходя на диагностика,и дано само да е грешка за триене.