Волво Клуб - България

Full Version: СРЕЩА, СЪБРАНИЕ И ИЗБОР НА НОВ УС!!!30.09.2007
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
Хайде, като гледам поредната Пловдивска среща ще прерасне в Национална /дай Боже!/.
Както казваше един човек от недалечното минало "Тази година полупроводници, догодина - цели...".

ВСИЧКИ ВОЛВОФЕНОВЕ СА ДОБРЕ ДОШЛИ!!!!

Big Grin :lol:
Хайде, като гледам поредната Пловдивска среща ще прерасне в Национална /дай Боже!/.
Както казваше един човек от недалечното минало "Тази година полупроводници, догодина - цели...".

ВСИЧКИ ВОЛВОФЕНОВЕ СА ДОБРЕ ДОШЛИ!!!!

Big Grin :lol:
Rara Wrote:Честито и на всички новоприети (и аз в това число Big Grin ).

Благодаря на всички за изключителните емоции от тази среща. =D>
Еее, как ме накарахте да си спомня и моята "първа среща" :roll: :wink: :lol:
Абе каква стана тая мода да си сменявате никовете? :lol: Big Grin :lol: Дa не ви покаже батко ви rokoko нещо... :lol: Big Grin :lol:
Рара, Папа, Rara.... ?! :lol: Big Grin :lol: [Image: laughing-smiley-004.gif]
Rara Wrote:Честито и на всички новоприети (и аз в това число Big Grin ).

Благодаря на всички за изключителните емоции от тази среща. =D>
Еее, как ме накарахте да си спомня и моята "първа среща" :roll: :wink: :lol:
Абе каква стана тая мода да си сменявате никовете? :lol: Big Grin :lol: Дa не ви покаже батко ви rokoko нещо... :lol: Big Grin :lol:
Рара, Папа, Rara.... ?! :lol: Big Grin :lol: [Image: laughing-smiley-004.gif]
За Пловдив бройте и мене!!! Имам голямото желание да хвръкна дотам!!!
Таман имам един отявлен съидейник по музика :lol:
За Пловдив бройте и мене!!! Имам голямото желание да хвръкна дотам!!!
Таман имам един отявлен съидейник по музика :lol:
Rostislav850 Wrote:За Пловдив бройте и мене!!! Имам голямото желание да хвръкна дотам!!!
Таман имам един отявлен съидейник по музика :lol:
И защото темата е за срещата в София, гледай да не отидеш в Пловдив в същото състояние, в каквото беше на 30.09.2007г. Big Grin :lol: Big Grin :drinkers: :partyman: :drinkers: :partyman: :drinkers: :partyman: :drinkers: :partyman: :drinkers:
Rostislav850 Wrote:За Пловдив бройте и мене!!! Имам голямото желание да хвръкна дотам!!!
Таман имам един отявлен съидейник по музика :lol:
И защото темата е за срещата в София, гледай да не отидеш в Пловдив в същото състояние, в каквото беше на 30.09.2007г. Big Grin :lol: Big Grin :drinkers: :partyman: :drinkers: :partyman: :drinkers: :partyman: :drinkers: :partyman: :drinkers:
Да! Да! Ако се изработя така... Тоя път няма!!! :oops:
Да! Да! Ако се изработя така... Тоя път няма!!! :oops:
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29