Волво Клуб - България

Full Version: VOLVO XC 90 D5
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Цена: 27500 лева

Технически данни:
Марка: Волво
Модел: ХС 90
Пробег: 197 000
Дата производство:
Дата първа регистрация: април 2008
Тип двигател: дизел
Кубатура: 2400
Мощност: 236
Скоростна кутия: автоматична
Дирекция:
Категория: лек
Цвят: сив
VIN: YV1CZ714681468825

Особености:
*врати - 5
*Airbag - да
*Автопилот - да
*ABS - да
*Газова уредба -
*Метан -
*Ел. стъкла - да
*Ел. огледала - да
*Климатик -
*Климатроник - да
*Кожен салон - да
*Ксенонови фарове - да
*Лети джанти - да
*Навигация -
*Парктроник - да
*Халогени -
*Аларма - да
*Централно заключване - да
*Шибидах -

Произход на автомобила:
България
Допълнителна информация:
Автомобилът е закупен от МотоПфое и има надлежна сервизна история; разполага с BLIS, като е направен и facelift (MY2012), и са поставени: нова предна решетка, DLR дневни светлини с автоматично включване на фаровете, преден парктроник, задни диодни стопове, premium sound озвучителна система; странични степенки, DVD система; има и допълнителен CFE модул, който позволява автоматично прибиране на огледалата, сваляне/вдигане на всички стъкла, допълнителна информация на дисплея на борд компютъра; включен е ВТОРИ комплект алуминиеви джанти - Vulkanis-19 с летни гуми; направен е ъпгрейд на мощността със софтуер RICA Stage 2 - 236 к. с. ; поставени са оригинални допълнителни щори на задните прозорци; разполага и с втори комплект гумени стелки (тип легени); заплатена ГО и каско до април 2018, технически преглед до 10, 2018.

Колеги, това е бившата кола на Влади (DODO 155), като във форума има много подробности за техническото й състояние, поддръжка, обслужване и т.н., като и след закупуването й от мен, поддръжката на колата се извършваше от Влади и/или под неговите съвети, така че смея да твърдя, че е в повече от отлично състояние. Big Grin

Данни за връзка:
Телефон: 0888268687
Скаип:
Електронна поща: <!-- e --><a href="mailtoConfusedtm.kolev@gmail.com">stm.kolev@gmail.com</a><!-- e -->
Място, на което може да се види колата: София

Снимки:
Цена - 26900 лева.
Цена - 26000 лева.
Нова цена - 24800 лв.; актуалната цена не включва посочения комплект джанти 19 и летни гуми.
Правилно , за по малко от месец - 2700 надолу > До лятото може и да я подаряват.
Благодаря за отбелязването , ще наблюдавам темата .
Здравейте, Колега,

за съжаление ще Ви разочаровам - като подарък няма да се появи.
Цената е намалена, защото "специалисти" сравняват същата с тези на "новия Фнос" и им се струва висока, без да са видяли в действителност състоянието и оборудването на автомобила. Не аз съм измислил принципа "евтиното излиза скъпо", но всеки си решава сам. Цената е актуализирана, тъй като поради покупката на нов автомобил този в момента не се кара, а предпочитам някой да продължи да го ползва и да се грижи за него, вместо да стои на паркинга - знам колко средства и време са инвестирани в него от мен, и предходния собственик. Все пак, новата цена не включва оригинален комплект джанти Vulkanis .....
Автомобилът е продаден.
Честито на Колегата от Пловдив! Wink
Да си го ползва със здраве! Smile