Волво Клуб - България

Full Version: Жило за ел.прозорец или подмяна на целият механизъм ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги,

Някой виждал ли е да се продава само жилото от механизма на предните ел. стъкла като отделен артикул, нов при това ?
Наистина самата смяна е пипкава работа, но какво да се прави...
не ми се иска да сменя целият механизъм....въпреки че би било по-лесно, по-бързо ..и разбира се по-скъпо Smile
Здравейте колеги,

Някой виждал ли е да се продава само жилото от механизма на предните ел. стъкла като отделен артикул, нов при това ?
Наистина самата смяна е пипкава работа, но какво да се прави...
не ми се иска да сменя целият механизъм....въпреки че би било по-лесно, по-бързо ..и разбира се по-скъпо Smile
Може да си купиш жило на метър (така си мисля), а един механизъм втора ръка ще е около 50 пари (толкова взех моя пролетта).
Може да си купиш жило на метър (така си мисля), а един механизъм втора ръка ще е около 50 пари (толкова взех моя пролетта).
Ами...взех един доста запазен механизъм от моргата.
60лв .... инфлация Smile)
Слагането не бе проблем - при положение че съ старият механизъм направих доста тренировки Smile), обаче напасването на положението на стъклото изисква здрави нерви и бистър ум.
Както и да е...за мен бе едно интересно занимание в съботният ден!

Мерси още ведъж за съвета!
Ами...взех един доста запазен механизъм от моргата.
60лв .... инфлация Smile)
Слагането не бе проблем - при положение че съ старият механизъм направих доста тренировки Smile), обаче напасването на положението на стъклото изисква здрави нерви и бистър ум.
Както и да е...за мен бе едно интересно занимание в съботният ден!

Мерси още ведъж за съвета!