Волво Клуб - България

Full Version: Турбо, нивомати и багажник за V40 2.0Т
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2
Здравейте, продавам за сега само някои части от колата си Volvo V40 2.0T 160 к.с. Турбото е в добро състояние без видими течове и притеснителни луфтове цена 200лв. Задни макферсони нивомат( с пружините) работят си и двата цена 180лв. Напречни релси за тавана оригинални с козметични забележки (олюпена боя на едната лапа) цена 60лв. Мога да снимам само багажника, другите части са на колата. Имам още едно турбо с по-голям аксиален луфт, но не намерих разлика във работата и вървежа след смяната му с по-новото цена 100лв. Трета турбина от Т4 200к.с разглобена и почистена с наранявания по перката на студената част, взех я за евентуален тунинг но така и не я използвах цена 100лв.
Скоро предполагам ще пусна цялата кола за части, колкото и да ми се искаше някой да си я оправи и да си я кара. Има удар странично отзад и са засегнати само задна врата, калник и поддал тампон на носач. Карах я на стенд и няма никакво усукване по купето. Намерих всички нужни части в същия цвят на купето за 140лв и ако има желаещ да я вземе цялата ще го свържа с човека. Колата е 2000г. на реални 258 000км. С подгрев на седалките и огледала, темпомат, ел.шибедах. 4бр.ел стъкла, кристални фарове, оригинални лети джанти 16-ки, теглич, зареден преди два сезона и все още перфектно работещ климатроник и др. Сменени ремъци и ролки преди 16х.км. Регистрирана с изтекли преди няколко дни гражданска и преглед, но абсолютно в движение. Цена за цялата кола 1000лв. При първа възможност ще кача снимки.
Какъв цвят е колата? Фаза 2 ли е или е 1.5 ? Къде се намира ?
Фаза 1,5, тъмно синя, София Младост 3.
Малко снимки на турбините и багажника. Разглобената е 14L. Бях забравил, че имам и изпускателен колектор (също се продава)
[attachment=51177][attachment=51178][attachment=51179][attachment=51180][attachment=51181][attachment=51182][attachment=51183][attachment=51184][attachment=51185][attachment=51186][attachment=51187][attachment=51188]
Колата се продава на части за момента всичко е налично!!!
Колата е при мен, който иска нещо да драска Smile
Както каза колегата, колата е при него с нивоматите и здравото турбо. Оригиналните амортисьори, двете турбини със забележките и багажника са при мен. Нова цена за нещата:
Турбо 12-ка работещо с аксиален луфт - 60лв.
Турбо 14-ка разглобено и почистено за ремонт - 60лв.
Багажник - 50лв
Задни амортисьори с пружините (пружините са поомекнали но амовете са здрави) - 60лв. за двата.
Цените са достатъчно прилични мисля и няма да ги коментирам, както и да ги свалям още за в бъдеще.
UP> Останаха турбото 12T- 60лв.
Задни макферсони със здрави амортисьори - 50лв.
Багажник за таванЯ - 50лв.
Коледна промоция да края на месеца -
задни макферсони -30лв. за двата общо
оригинални напречни греди за V40 - 30лв.
0897910834 - Теодор
Pages: 1 2