Волво Клуб - България

Full Version: XC90 бензин (2.5T) AТ размисли/нужда от съвет/бъдеща покупка
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Мотора е ок, ама както сам каза, кутията ще е проблем. С тоя лимит от 450 нютона, определено не бих я оставил на 440, че дори и на 400 и да си свиркам, че е в safety mode. Но, да и аз точно на магистрално и извънградско каране искам да има сила, за да си изпреварвам и да "участвам" в движението спокойно. Smile

Но предпочитам да не завъртаме темата в дискусия за Performance-a. Както вече казах, нека първо си купя кола, пък тогава ще мисля дали и как да я засилвам. Че иначе наистина слагам каруцата пред коня, пък не бива така. Smile


Edit: Ти си късметлия, твойта е 2009та година и си със шестачка кутия. При теб нютините са доста по-лесно поносими, доколкото разбирам. Ама като гледам пазара в БГ в момента.. имам чувството, че тук XC90 след 2006та е като диамант в торба с начупени стъкла. Една на милион. Направо се депресирам, човек Big Grin . В момента има една единствена такава в БГ и то в сайта на Мото Пфое - 3.2 бенз, като и искат 20 000лв.
che4ef Wrote:...Т5.... Един от най-добрите двигатели. Много пъти съм казвал че когато настъпи апокалипсиса на Земята ще останат само хлебарките и Т5 на Волво...
... И редовия атмосферен Шестак 2.9i ... Wink
Хм.. 2.9 е битурбо? :roll:
iago Wrote:Хм.. 2.9 е битурбо? :roll:
За друг двигател става дума...
Редовия шестак 2.9i, 204 hp, 267 Nm, e двигателя на 960! от 1990 - 1996 г. Wink
И си е чист атмосферен, няма турбо. B6304
Виж ми подписа!
Ясно, зацепих. Big Grin
Quote:Edit: Ти си късметлия, твойта е 2009та година и си със шестачка кутия. При теб нютините са доста по-лесно поносими, доколкото разбирам. Ама като гледам пазара в БГ в момента.. имам чувството, че тук XC90 след 2006та е като диамант в торба с начупени стъкла. Една на милион. Направо се депресирам, човек Big Grin . В момента има една единствена такава в БГ и то в сайта на Мото Пфое - 3.2 бенз, като и искат 20 000лв.

Да едната е 2009 3,2 другата е 2006 2,5Т5.

Един въпрос: Колко би струвало в България едно 2004 - 2006 година ХС90 2,5 Т5 автоматик с една година гаранция, на реални около 200 000 км? Всичко да е според сервизното обслужване на ремъци и течности.
Мойте наблюдения са следните. Цените в мобилето са от 9к до 13к лв. Тия под 10к изобщо не ги гледам. Пълни гробове. Според мен хората които смятат, че колите са им читави им търсят 11-12к лв. Или поне от толкова започват, пък до където стигнат. За бензинови говоря, дизели дори не съм гледал.

Фейслифт в момента има само една , 2006та, 3.2 за 20к лв. Много са...
Не са много под тези пари няма читаво тези по 10-12 хил са измъчени
iago Wrote:Мойте наблюдения са следните. Цените в мобилето са от 9к до 13к лв. Тия под 10к изобщо не ги гледам. Пълни гробове. Според мен хората които смятат, че колите са им читави им търсят 11-12к лв. Или поне от толкова започват, пък до където стигнат. За бензинови говоря, дизели дори не съм гледал.

Фейслифт в момента има само една , 2006та, 3.2 за 20к лв. Много са...
Да прав си преди 5 г. моята я взех за 25К и е с повече екстри.
Любопитно ми е какви ще са отзивите ви? По-принцип ми е малко рано за пазар, но все пак си следя аз пазара. Ако се появи нещо наистина хубаво и ми хареса, рано или не, ще действам. :mrgreen:

Тази конкретно, не ме кара да поискам да отида и да я видя даже. Просто не ми пали искра. Жените са като колите, трябва да има привличане. Вашите мнения?


<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=21518636788001037&slink=66c3cb">https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=66c3cb</a><!-- m -->
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11