Волво Клуб - България

Full Version: Алтернатива на МП за смяна на масло на автоматична кутия ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здравейте колеги,
Предстои ми смяна на масло на кутия и халдекс, колата е ХС60, D5, 185hp, 2009 година.
Прегледах форума, но за съжаление не открих препоръчан от колегите сервиз в София, в който обслужват марката, освен МП. Категорично няма да ползвам услугите на МП за предстоящата ми интервенция по колата, като в тази връзка моля да ми препоръчате друг сервиз, в който биха се справили удачно със смяната на маслата. След три посещения в МП и сблъсък с некомпетентност, немарливо свършена работа, довела до други проблеми, и неприятно поведение от страна на персонала, за себе си съм задраскал възможността повече да експериментирам с МП.
Надявам се да ми препоръчате сервиз, от който имате лични впечатления, а и работата му се е доказала във времето.
Моля и за съвет относно избора на метода за смяна на маслото на кутията, с машина или поетапното източване и доливане ?
Благодаря предварително на отзовалите се !
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.midavto.com/">https://www.midavto.com/</a><!-- m -->
Във варна ги използвах.
Мерси колега ! За съжаление към момента в София имат само магазин, в който предлагат консумативи, но все още нямат сервизен център.
Пичове, а все известният Коко от Малинова Долина, който ремонтира така успешно кутиите, не предлага ли и подобни дейности? Смяна на масла, консумативи, ала-бала? Поне относно скоростни кутии.
Има банер отгоре, това е сервиза който може да се препоръча.
Пише, че сервиза се занимава само с електроника?
Два банера са колега, визирах "В плюс 3"
Колега bg_tiger1978, ползвал съм услугите на "В плюс 3" и съм доволен от тях, но идеята ми е ползвам специализиран сервиз за автоматични скоростни кутии, а доколкото знам "В плюс 3" не са такъв.
bg_tiger1978 Wrote:Два банера са колега, визирах "В плюс 3"

И аз виждам само един банер, и никога не съм виждал втори... Няма ли кой да ъпдейтне този форум до по- нова версия?
rudizl Wrote:
bg_tiger1978 Wrote:Два банера са колега, визирах "В плюс 3"

И аз виждам само един банер, и никога не съм виждал втори... Няма ли кой да ъпдейтне този форум до по- нова версия?

Тамън си виках "да се таковам в главата смотана, аз не го виждам", а то имало причина Smile
Pages: 1 2 3