Волво Клуб - България

Full Version: Да се похваля с четвъртото си Волво.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Благодаря ви!
Тишо, и аз съм на това мнение, затова стоповете бяха една от причините да търся реколта '13-'14 година, но благодарение на твоите разяснения разбрах, че присаждането им на малко по-стара кола не е мисия невъзможна Smile

jor, във Volvo Tune Line направиха интервенциите по електрониката, в Лозен се намират. <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=42776">viewtopic.php?f=21&t=42776</a><!-- l -->
С нови зимни гуми и джанти 18" (умалено копие на 22-цоловия модел на ХС90 II). Доволен съм, само би било добре да намеря време да я поизмия, че не е много-много за снимка.

[attachment=52020]

[attachment=52019]
Честито за придобивката,искам да попитам задните стопове ти ли си ги сменял с диодната лента и ако да , какви цени са на стоп и от къде?Много добре изглеждат и се замислям за такива.Иначе и аз днес смених със всесезонни гуми но май са си само зимни
Да, лятото ги смених. Около 480 май беше единият от МП, а после трябва препрограмиране на СЕМ за да не набиват грешка. Програмирането могат да го направят Volvo Tune Line или Тишо (търсете ги тук във форума)
Колкото до гумите - не съм почитател на всезонните. Някои биха поспорили, но според мен такива гуми са за Англия, Холандия, части от Франция и т.н., където нито има големи горещини през лятото, нито сериозни зими. Така по грайфера не мога да кажа зимни ли са или всезонни. Погледнете какво пише ма борда.
Ekol_arda Wrote:Честито за придобивката,искам да попитам задните стопове ти ли си ги сменял с диодната лента и ако да , какви цени са на стоп и от къде?Много добре изглеждат и се замислям за такива.Иначе и аз днес смених със всесезонни гуми но май са си само зимни
Марка и модел, ако може ..
И аз не съм поддръжник на всесезонните, особено за нашите ширини...
Но, със здраве и безаварийно да си ги ползваш!
ПП. Всесезонните повече приличат на зимни, отколкото на летни .. Логично е.
Spurs, моите са си зимни Smile Hankook i*cept evo2. Уникални са. Казвам го като човек, който през последните 17 години не беше карал с друго освен Мишлен. Е, Алпин 5 на предишното ми Волво доста ме разочарова и реших да експериментирам. Много съм доволен.
Yo, аз също съм със зимни, Semperit SpeedGrip 2, на ХС90-ката и Continental CWC TS860 на 960-ката... Искам сигурност без компромис.
960-ката беше с Nokian AllWheather+, всесезонни, като я взех, но в комбинация със задното пързаляше доста. Сега е Локтайт на пътя... Big Grin
Ти си взел много добра гума - i'cept-a доста ги хвалят, четох много ревюта в нета последните дни. Със здраве и безаварийно и на теб!
ПП. Колегата е сложил всесезонен Nokian... Wink
<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.gumi365.bg/weatherproof-suv-255-50r19-107v-tl">https://www.gumi365.bg/weatherproof-suv ... 19-107v-tl</a><!-- m -->
Търсих всесезонни гуми защото лятото ползвам мотор, колата се кара не повече от 5км на ден.Чудих се между кросклимат на Мишелин и лотърпроф на Нокиан.Та се спрях на Нокиан големи таралежи са но аз търсих такъв тип.
Pages: 1 2 3