Волво Клуб - България

Full Version: Проблем с климатроника на S40. Моля за съвет?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, бих се радвала за вашите съвети. Имам волво S40 - 2007 година 1.6 дизел. Появи се следния проблем, при работа с панела за управление на климатроника, има забавяне в изпълнението на функцийте (например: искам да включа климатика и потока от въздух да е на краката, натискам съответните копчета, но функцията не се изпълнява и да кажем продължава да обдухва предното стъкло) изпълнява функцийте или с голямо забавяне или изобщо не. Самите въздуховоди се контролират изключително трудно. Иначе като копчета самия панел работи, защото когато е "в настроение" прави каквото му задам. Четох тук че самите моторчета на въздуховодите може да създават проблем, но наистина ще ми е от полза съвет?
Тъй като не пишеш откъде си, значи си от София най-вероятно... Wink
Звъни тук: 0898 264 527 - Цецо
Човек, който разбира от климатици.
Успех!
Spurs Wrote:Тъй като не пишеш откъде си, значи си от София най-вероятно... Wink
Звъни тук: 0898 264 527 - Цецо
Човек, който разбира от климатици.
Успех!

Препоръчвам!
Ако някой може да ми отдели няколко минутки бих се радвала да ми отговори на няколко въпроса:
Днес бях в Мото Пфое - пълна трагедия... според тях модул -1200 лв и датчик за температура - 205 лв.
Та въпросите са ми. Модула за климатика в панела за управление на климатика ли е? И въпросния датчик също ли е там? Може ли да потърся същия модул от друга например блъсната кола и да пробвам дали ще заработи както трябва, защото тя и сега работи, но по начин, който тя прецени за добре.
Моя съвет е даден два поста по-горе!
Друго не мога да кажа, освен че в МП е така...
Успех!
Lory Yolova Wrote:Ако някой може да ми отдели няколко минутки бих се радвала да ми отговори на няколко въпроса:
Днес бях в Мото Пфое - пълна трагедия... според тях модул -1200 лв и датчик за температура - 205 лв.
Та въпросите са ми. Модула за климатика в панела за управление на климатика ли е? И въпросния датчик също ли е там? Може ли да потърся същия модул от друга например блъсната кола и да пробвам дали ще заработи както трябва, защото тя и сега работи, но по начин, който тя прецени за добре.

За тук си. Ники ще ти свърши работа.
Tisho Wrote:
Lory Yolova Wrote:Ако някой може да ми отдели няколко минутки бих се радвала да ми отговори на няколко въпроса:
Днес бях в Мото Пфое - пълна трагедия... според тях модул -1200 лв и датчик за температура - 205 лв.
Та въпросите са ми. Модула за климатика в панела за управление на климатика ли е? И въпросния датчик също ли е там? Може ли да потърся същия модул от друга например блъсната кола и да пробвам дали ще заработи както трябва, защото тя и сега работи, но по начин, който тя прецени за добре.

За тук си. Ники ще ти свърши работа.

Подкрепям!