Волво Клуб - България

Full Version: Проблемен мотор на страничното огледало при Волво XC 90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,

Пиша с молба за съвет.Горд собственик съм на Волво XC 90 D5 2014г. Страничното огледало от страната на водача ми създава проблем. Прибира се без проблем, но като го пусна да се отвори моторчето му работи малко по-тежко и му трябва помощ с ръка, за да се отвори.Възжможни идеи за ремонт и фиксане на този проблем?

Благодаря!
kalman Wrote:Здравейте,

Пиша с молба за съвет.Горд собственик съм на Волво XC 90 D5 2014г. Страничното огледало от страната на водача ми създава проблем. Прибира се без проблем, но като го пусна да се отвори моторчето му работи малко по-тежко и му трябва помощ с ръка, за да се отвори.Възжможни идеи за ремонт и фиксане на този проблем?

Благодаря!

2014-та, това не е ли в гаранция още?
kalman Wrote:Здравейте,

Пиша с молба за съвет.Горд собственик съм на Волво XC 90 D5 2014г. Страничното огледало от страната на водача ми създава проблем. Прибира се без проблем, но като го пусна да се отвори моторчето му работи малко по-тежко и му трябва помощ с ръка, за да се отвори.Възжможни идеи за ремонт и фиксане на този проблем?

Благодаря!
Ако автомобила е още в гаранция - закарай го в сервиза на дилъра, да го излекуват.
Ако не е в гаранция, можеш да свалиш капака на огледалото и да огледаш за видими проблеми (счупване, заклещени клони и боклуци и тн). Знам ли какво друго да препоръчам...огледало е...