Волво Клуб - България

Full Version: Вихрови клапи
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Автомобилът е volvo xc90 d5 185к.с. лостчето за управление на вихровите клапи е хванато с тел. Къде мога да го ремонтирам това лостче?
Снимка
Според мен може и да няма проблем. Така ги изолират и клапите са постоянно в отворено положение.
Може и някъде да ме изостави ,вероятността е голяма май.
При мен Жоро Терзиев като изпадна го нагря и постави отново, и след 2-3-4 месеца смених целия капак барабар с лостчето... Wink
Е, имаше и омасляване отстрани, ама като е тръгнало - с лекарства не става, требе си операция... Big Grin
Някак си половинчати работи впоследствие излизат двойно - и като пари и като загубено време! Доказано!
Здр от къде намери частите и колко излезе като пари и последно къде ти ги смениха благодаря предварително.
Здр от къде намери частите и колко излезе като пари и последно къде ти ги смениха благодаря предварително.
От МП. Ето:
[attachment=51707]
Труд не мога да кажа, приятелско-майсторска история.... Wink
Питай в сервиза, горе в рекламния банер! Препоръчвам!
Мерси
Така като гледам проблема не е в самото лостче, а в ябълката която го захваща. Там ремонта е доста скъп, защото не се продава отделно. Така с това телче може да караш доста.. няма проблем. Нашето е така много над 100к км.
Pages: 1 2 3