Волво Клуб - България

Full Version: АМА НЯМА ДА СЕ СМЕЕТЕ МНОГО........
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Антирадара има посока за поставяне (така ,че да можеш да четеш надписа Big Grin )
Ако го сложиш до огледалото няма проблем (проблема е ако някой апаш се наведе и го види в колата)
Антирадарите имат обикновенно 3 бутона
City (регулира чувствителността в града по-чувствителен)
Mute (да млъкне ,светка но не свири)
Hide (да притъмнее ,да не те дразни вечер)
Ако радара е лазарен ,трябва да няма нищо пред него ,освен стъклото разбира се,иначе губи лазерната детекция (примерно ако се скрива в тавана на колата(плафониерата))
При 360 -градусовите ,детекцията назад е много по-слаба от основната
Антирадара има посока за поставяне (така ,че да можеш да четеш надписа Big Grin )
Ако го сложиш до огледалото няма проблем (проблема е ако някой апаш се наведе и го види в колата)
Антирадарите имат обикновенно 3 бутона
City (регулира чувствителността в града по-чувствителен)
Mute (да млъкне ,светка но не свири)
Hide (да притъмнее ,да не те дразни вечер)
Ако радара е лазарен ,трябва да няма нищо пред него ,освен стъклото разбира се,иначе губи лазерната детекция (примерно ако се скрива в тавана на колата(плафониерата))
При 360 -градусовите ,детекцията назад е много по-слаба от основната
Благодаря за компетентния отговор ,просто не съм се съмнявал в теб.утре ще мина да го видиш,да бутоните са 3 ,а светодиодите са 7.проблема е (това което ме тревожи)че не е "до огледалото" а пред него---точно м/у двата сенника.........абе утре се някъде ще се видим с куките ,въпроса е кой кого първи ще види Big Grin
забравих: лазерен е Confusedhock:
Благодаря за компетентния отговор ,просто не съм се съмнявал в теб.утре ще мина да го видиш,да бутоните са 3 ,а светодиодите са 7.проблема е (това което ме тревожи)че не е "до огледалото" а пред него---точно м/у двата сенника.........абе утре се някъде ще се видим с куките ,въпроса е кой кого първи ще види Big Grin
забравих: лазерен е Confusedhock:
miro343 Wrote:.........абе утре се някъде ще се видим с куките ,въпроса е кой кого първи ще види ...
Май няма какво да се притесняваш от куките. Място за притеснение има, ако използуваш наистина антирадар (устройство, което заглушава или предизвиква погрешни показания на измерващото устройство). Това, което ние ползуваме е само радар-детектор и не е забранен от закона в България (доколкото ми е известно). А примерно в Гърция е забранено дори и използуването на радар-детектори.
miro343 Wrote:.........абе утре се някъде ще се видим с куките ,въпроса е кой кого първи ще види ...
Май няма какво да се притесняваш от куките. Място за притеснение има, ако използуваш наистина антирадар (устройство, което заглушава или предизвиква погрешни показания на измерващото устройство). Това, което ние ползуваме е само радар-детектор и не е забранен от закона в България (доколкото ми е известно). А примерно в Гърция е забранено дори и използуването на радар-детектори.
Big Grin
Роко, ти не четеш внимателно ... виж какво ти пише Миро:
"...Както вече сте се досетили ,монтирах си аз радарчето между сенниците ,прекарах си кабела скрит в тавана и......голяма гъзариика,няма що---парктроник ряпа да яде. ..."

Значи човека е отишъл още по-нататък с техниката ... :!:

Директно замерва с каква скорост идват към него катаджийте за да знае как да се оправя и как да ги наказва после... :lol:

Шегувки Мирец ... казал си да не се смееме "много", нали!?

Но малко ... само за адет - може!

Е как работи радара?!
Big Grin
Роко, ти не четеш внимателно ... виж какво ти пише Миро:
"...Както вече сте се досетили ,монтирах си аз радарчето между сенниците ,прекарах си кабела скрит в тавана и......голяма гъзариика,няма що---парктроник ряпа да яде. ..."

Значи човека е отишъл още по-нататък с техниката ... :!:

Директно замерва с каква скорост идват към него катаджийте за да знае как да се оправя и как да ги наказва после... :lol:

Шегувки Мирец ... казал си да не се смееме "много", нали!?

Но малко ... само за адет - може!

Е как работи радара?!
А аз да питам туй чудо радар-детектора върши ли работа за камерите ?
Щото сериозно се замислям за такова чудо на инженерната мисъл.
А аз да питам туй чудо радар-детектора върши ли работа за камерите ?
Щото сериозно се замислям за такова чудо на инженерната мисъл.
Pages: 1 2 3 4 5