Волво Клуб - България

Full Version: АМА НЯМА ДА СЕ СМЕЕТЕ МНОГО........
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Аха, значи вече ДИВИДЕНТИ си прибрал! ...
на стойността на каса бира и обилно мезе ... Бравос, Мирец!
Местото на джагата наистина е най-подходящото ...

А тоя нахалния се е набутал с ... 1/4 вноска за ... "радар-д/р"...
Да се набутва ... и да продължава да се прави на досаден герой!
:wink:

Миро, ха отвори по една бира сега ...,
какво е мезето? ... Става! ...

Наздраве за първите дивиденти!
:partyman:
Аха, значи вече ДИВИДЕНТИ си прибрал! ...
на стойността на каса бира и обилно мезе ... Бравос, Мирец!
Местото на джагата наистина е най-подходящото ...

А тоя нахалния се е набутал с ... 1/4 вноска за ... "радар-д/р"...
Да се набутва ... и да продължава да се прави на досаден герой!
:wink:

Миро, ха отвори по една бира сега ...,
какво е мезето? ... Става! ...

Наздраве за първите дивиденти!
:partyman:
малееееееееее я отворете в "на лафче" темата от днес 10точки..........егати кретените Confusedhock:
малееееееееее я отворете в "на лафче" темата от днес 10точки..........егати кретените Confusedhock:
абе аз да питам - тва животно (антирадара) не се ли задества от клетките на мобилните оператори? щото един авер разправя как направил 7 часа път от варна до софия заради този проблем.
абе аз да питам - тва животно (антирадара) не се ли задества от клетките на мобилните оператори? щото един авер разправя как направил 7 часа път от варна до софия заради този проблем.
абе ловят и тях и клетките на бензиностанцийте, ама мисля че като е в режим на междуградско не ги лови тях, аз с една кобра ама незнам модела, минах без проблем София-Бургас и ми е свирило само по бензиностанцията.
абе ловят и тях и клетките на бензиностанцийте, ама мисля че като е в режим на междуградско не ги лови тях, аз с една кобра ама незнам модела, минах без проблем София-Бургас и ми е свирило само по бензиностанцията.
Pages: 1 2 3 4 5