Волво Клуб - България

Full Version: Купувам v70, 850
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,

Имам си голфче от безсмъртните, ама се оказа, че живота така се промени, че ми трябва пак нещо "железно" ама доста по-голямо.

Рових се из нета и ми харесаха тези два модела на Волво.

Ако някой от форума продава, или познава някой, който продава, моля споделете?

Гледам в cars и mobile ама на нов внос не се хвърлям, да не е някоя разбита, пък не знам за какво да гледам.

До 2000 лв ако имате, моля ви предложете нещо от тези модели, което е поддържано . А също, и голфчето го давам и за бартер - 4врати, 1.3i, ГИ Фобос с 5ск и външни забележки, без ръжда и гнило.
Моят град продават ето тази https://www.cars.bg/offer/c2754192 внос от Италия. Няма ръжди или гнило. В Събота ще ходя да я вида.

Говорих с човека по телефона, той каза, че имало биалетка, която тропала и "задните спирачни дискове трябвало да се раздвижат" - такова нещо за първи път чувам? Да не би колата да е "тъмна индия"? За какво да гледам, като отида в Събота.

Разбирам, че за тази цена, ще има някои компромиси, ама да не са смяна на спирачни апарати или проблеми с двигателят.

Моля за съвет