Волво Клуб - България

Full Version: Оригинални щори за XC90
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Сега е момента, има голямо намаление до 02.12 заради черния петък
Много благодаря за подсказката ц черния петък. Възползвах се и вече са поръчани, чакам доставка Wink
И аз мисля да намажа от черния петък. Първия които си ги монтира да качи снимки.
Не можах да се сдържа и аз. Big Grin
Хайде след 10-тина дни ще наводним със снимки на щори в средата на зимата. Big Grin
Погледни си статуса на поръчката при мен е (Waiting for stock)
Отделно няма България в списъка им. Звънях им и ги питах и някакъв ми обяви гордо по телефона 50 паунда само за транспорт + това което си купя. Дадох им адрес на гъбата в UK, щял да е безплатен транспорта до там. 
Дума не обелват, че чудото е out of stock...
Нищо де платих им през пейпал, така, че ако шикалкавят имам начин да си взема парите обратно.
На мен ми канцелираха порьчката и ми искаха 21 евро до германия, ама нещо не им е наред сайта . Платих нормално през кредитна карта и после след 2 дена казаха ,че моята банка ми била спряла картата ама видиш ли можел съм да платя през пейпал. Само дето нямам проблеми с банката и сзм плащал кьде ли не по света с тая кредитна карта. Нищо оня ден видях едни щори на друга фирма на половината цена, ще ги тьрся в нета да видим за какво иде реч.
Да се поправя 21 паунда не евро.
Аз директно дадох адрес за получаване в Англия, защото видях, че до БГ доставката беше споменатите 50 евро и платих през пейпал. Към момента изглежда всичко да е точно. Да видим какво ще излезе в крайна сметка.
Преди малко гледах - камиона на Гъбата пристига днес вечерта. Би трябвало да мога да ги взема другата седмица.
Pages: 1 2 3 4 5