Волво Клуб - България

Full Version: С60
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги!!! Нов съм в форума и имам едно питане. От скоро съм со ственик на с60 разкошен автомобил само че има много твърдавозия нормално ли е това? Благодаря предварително
Мен ако питаш, твърдо си вози. То зависи до някаква степен и от джантите. Ако си на 17/18 цола и минеш на 16 сигурно ще се усети някакви подобрение. Вече дали си заслужава е друг въпрос.
(08-24-2019, 07:53 PM)Ivosavov Wrote: [ -> ]Здравейте колеги!!! Нов съм в форума и имам едно питане. От скоро съм со ственик на с60 разкошен автомобил само че има много твърдавозия нормално ли е това? Благодаря предварително

Какво е налягането в гумите?
Зависи за кое поколение С60 говориш. Аз имам и от това до 2010 и такова след 2010г. Определено първата генерация вози по-приятно и тежко. Карал съм го с 15,16,17 цола. С 15 цола най-меко ми возеше, но стабилността страда.
2006г е колата но това ме озадачава брои всеки камък
Освен налягането в гумите си виж и амортисьорите, ако си с 17 цола джанти вози по-твърдичко, но чак да брои камъчетата...
(08-29-2019, 11:57 AM)Ivosavov Wrote: [ -> ]2006г е колата но това ме озадачава брои всеки камък

Виж като за начало налягането в гумите. Едни гумажии пролетта ми бяха подредили XC90-то така, 2.7 на гума. Возеше отвратително. Спаднахме ги на 2.3 колкото е по книжката на колата и нещата се оправиха.