Волво Клуб - България

Full Version: LED стопове на S40 ремотират ли се ?
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте колеги. Колата е Volvo S40 2.0d 2008 година. Дилемата ми е следната. При положение, че лед лампите в стопа ми светят (единият е ОК, другият премигва от време на време и спира да свети) дали има някой, който се е сблъсквал с този проблем и е успял да го разреши ? Тъй като бях на едно място и не успяха да ми помогнат (буксата също е наред, казаха, че може да е нещо от платката във стопа и до там). Четох по чужди форуми, че направо купуват нови, но нали все пак сме в България, па някой може да ги лекува Smile . Очаквам някой с моя проблем да ме светне дали съм за нов или има някой сервиз, който ще ми помогне в София, може и Стара Загора.
Това не знам дали си го гледал, но може да ти помогне.
За съжаление не виждам нищо, така, че ако може да пратиш пак предполагам клипа или снимката ще бъда благодарен.
(10-03-2019, 05:15 PM)mikomanolov Wrote: [ -> ]За съжаление не виждам нищо, така, че ако може да пратиш пак предполагам клипа или снимката ще бъда благодарен.

Цъкни върху думата "Това"