Волво Клуб - България

Full Version: Старо Волво и нова КИА
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Снимките си го казват най-точно.

[attachment=53295]
[attachment=53294]
[attachment=53293]
[attachment=53292]
[attachment=53291]
Ахахаха, не мога..  Big Grin

Носеше ли си мокри кърпички, да забършеш щетите?
Едва ли ще мине само с мокри кърпички.
В ляво има някакво усукване. Виж капака на багажника, издутината в калника. Ще си трябва ремонт, но на фона на корееца, там нова кия трябва. Big Grin
Да, да, видях, шегувам се. Rolleyes 

В интерес на истината не мисля, че това е случайно с новите автомобили. Енергията на удара е поета от изпотрошената предница на КИА-та. И реално шофьора усеща много по-малко натоварване с тялото си. И обратното. Така си мисля де, физиката не ми беше силен предмет.

Но въпреки това, разликата в щетите е покъртителна. Еми нема си купим КИА. Big Grin
https://www.volvocars.com/us/own/additio...my-life#!/

Тука има още подобни истории със снимки.
Когато бях малко дете след един обяд в ресторант "Шумака" в Симеоново се спускахме към София с нашето Peugeot 404. Понеже баща ми беше употребил алкохол колата надолу караше майка ми - тръгнала без да "спусне" ръчната докрай и след 3-4 километра по нанадолнището малко преди околовръстното се "спряхме" в багажника на една Lada 1500s понеже спирачната течност беше кипнала и спирачките бяха изчезнали. Резултата беше, че буквално половината от багажника на Ладата беше хлътнал навътре, а благодарение на "острият" стърчащ ръб от капака на Пежото и здравата му броня по него нямаше никакви щети. Друг път ударихме овца с около 40 км/ч и щетата беше само счупеният мигач който стърчи напред - https://thetransportjournal.files.wordpr...1960_5.jpg

ПП хаха - сега погледнах горе в дясно и се оказва, че публкациите ми в този форум с точно тази стават 404...и това ако не е поличба Wink
Това ми напомня за една случка, когато Фиат Панда ми удари Волгата ГАЗ 24.
Предницата на Пандата и десния и калник бяха направо размазани, а на Волгата даже и кърпичка за забърсване не и трябваше - Пандата целна точто бронята.