Волво Клуб - България

Full Version: смяна свещи D24T
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Да знаете кой го може това?
Колега @soton първо не си уточнил в кой град предпочиташ да сменят свещите на този D24T, а и в профила ти не пише от къде си...

Предполагам в Мото-Пфое могат да ги сменят без проблем, а и в момента има промоция с -25% на части и -20% на труд за коли над 6 години - провери каква оферта ще ти дадат и може да бъдеш изненадан от крайната сума. Другият вариант ти е да се обърнеш към някой от другите доказали се сервизи за марката или да отидеш в някой добър такъв където знаят какво правят - все пак това са само едни свещи...успех Wink
(07-19-2020, 10:56 AM)ivobivo Wrote: [ -> ]Колега @soton първо не си уточнил в кой град предпочиташ да сменят свещите на този D24T, а и в профила ти не пише от къде си...

Предполагам в Мото-Пфое могат да ги сменят без проблем, а и в момента има промоция с -25% на части и -20% на труд за коли над 6 години - провери каква оферта ще ти дадат и може да бъдеш изненадан от крайната сума. Другият вариант ти е да се обърнеш към някой от другите доказали се сервизи за марката или да отидеш в някой добър такъв където знаят какво правят - все пак това са само едни свещи...успех Wink
 Извинете че не съм написал къде съм.
В София съм,а смяна на свещи на дизел и то Д24Т не е проста работа,една скъсана резба и следва сваляне на глава.
Има и специални инструменти за вадене на счупени подгревни свещи. Предполагам, че в специализираните сервизи имат, тъй като и професор да ги вади тия свещи има вероятност да се скъса някоя.