Волво Клуб - България

Full Version: Показания на бордкомпютър V50
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте,

Това е първата ми тема във форума, тъй като наскоро се сдобих с V50 и, както се досещате, започват да изникват въпроси. Smile
В конкретния случай ме интересува, как да изкарам показания за разхода например на бордовия компютър? До колкото разбирам от инструкцията и видеа, това би трябвало да се случва на горния дисплей между скоростомера и оборотомера чрез завъртане на колелцето, което се намира на лоста за мигачите, но когато го завъртя се сменя само между DSTC ОN и празен екран. Възможно ли е да няма такава опция или аз не правя нещо както трябва?

Благодаря предварително!

пс: Колата е 2009г., 2.0л бензин, ако това има отношение.
Собственикът, който си е поръчал колата не е искал "борд компютър" като екстра и затова е заключена. Трябва да се отключи/инсталира, не знам какъв е точния термин. Ако искаш тази услуга могат да ти я направят във Мото Пфое, но цената е доста висока. Друг вариант е да се свържеш  през фейсбук с Volvo Tune Line, Ники може да ти я инсталира.
Ясно. Благодаря!
Дори не предполагах, че може да е екстра, която е трябвало да си поръчаш допълнително, и то в по-високо ниво на оборудване.  Sad