Волво Клуб - България

Full Version: Горивен филтър С40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте банда,

Къде аджеба се намира горивният филтър на Volovo S40 II  2004 г. бензин/автомат
Какви са тия майстори, един час го търси, на края вика ми то няма горивен филтър тоз модел. 
Възможно ли е?
Мерси! Big Grin
Да, възможно е. Има филтър само на помпата в резервоара.
Мерси "pamporov"
значи все пак има някакъв филтър, дори и в помпатаSmile Следва ли да се смени, какво ще ме посъветваш?
Нов внос ми е колата! Мерси
Ако имаш проблем с недостиг на гориво, тогава. Иначе смяната е трудоемка, сваля се резервоара, или се прави технологичен отвор под задната седалка за да има достъп до капака на помпата.
Здравей колега.
Моята кола е на 96000 км.пробег, 2009г.Не съм имал проблем с вървежа й, карам само на бензин!Колегата pamporov е казал доста за този филтър, само ще кажа, че представлява цедка/мрежа и се намира на самата помпа.Влез в drive2.ru и там може да видиш от братята руснаци какво представлява!Зареждам бензин основно от Марешки и нямам проблем, засега. Big Grin
Мерси за инфото, 
Научих нещо ново, че има коли и без стандартен горивен филтър, дето да бръкнеш и да го смениш!  Big Grin
Викам тоя майстор хич го няма..1 час не може да го намери!
И аз зареждам на Марешки, все още върви добре колата!
Това къде зареждаш, зависи от филтрите на колонките. Дали ще е на Марешки, или магарешки, не е от такова значение. Почти всички "светли" бензиностанции имат добри филтри. Ама все на бензин ли мислиш да я караш?