Волво Клуб - България

Full Version: задно стъкло в40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
търся задно стъкло за в40 може и цяла врата помагайте
търся задно стъкло за в40 може и цяла врата помагайте
зеления Wrote:търся задно стъкло за в40 може и цяла врата помагайте
зеления Wrote:търся задно стъкло за в40 може и цяла врата помагайте
TOCIV40 Wrote:
зеления Wrote:търся задно стъкло за в40 може и цяла врата помагайте
здравей.имам задна врата но е без стъклото!кпувах си я за мене окомплектована но ми трябваше само стъклото.черна е на цвят!ако ти върши работа тел. ми е 0888377725.тодор....цената мисла да е до 100лв.аз я купих сьс стъклото за 450лв.
TOCIV40 Wrote:
зеления Wrote:търся задно стъкло за в40 може и цяла врата помагайте
здравей.имам задна врата но е без стъклото!кпувах си я за мене окомплектована но ми трябваше само стъклото.черна е на цвят!ако ти върши работа тел. ми е 0888377725.тодор....цената мисла да е до 100лв.аз я купих сьс стъклото за 450лв.
мерси много но ми трябва точно стъклото.писах и врата защото ми казаха че втора употреба така върви със вратата.
мерси много но ми трябва точно стъклото.писах и врата защото ми казаха че втора употреба така върви със вратата.
Така е - с вратата върви (питах), но е яко цифра! Искаха и 500 лева ама с пазарлък - 400!!!
Пиши ако си навит да ти кажа къде е и кво да им говориш, щото пак 500 ше ти искат.
(вратата е черна, има си стопове, чистачка абе всичко май)
Така е - с вратата върви (питах), но е яко цифра! Искаха и 500 лева ама с пазарлък - 400!!!
Пиши ако си навит да ти кажа къде е и кво да им говориш, щото пак 500 ше ти искат.
(вратата е черна, има си стопове, чистачка абе всичко май)
Pages: 1 2 3