Волво Клуб - България

Full Version: Традиционна среща яз.Копринка 21, 22 и 23 юли 2023г.
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Здравейте, обявявам традиционна среща на феновете на волво на яз.Копринка от 21 до 23 юли 2023г. 
Мястото е същото, като това през последните няколко години / местността се казва Тополите/ и отбивката към него е с координати 42°38'41.4"N+25°18'59.4"E

Всички са добре дошли, бъдете живи и здрави!
Уважаемий Стоев,
Имам удоволствието да потвърдя пребиваването на моя милост и предрагата ми дъщеря на тъй обявената сбирка на яз."Копринка".
Оставам все тъй с надежда , че към туй събитие ще имат доброто желание да се включат и обичайните съмишленици от последните има няма десетина дванайсет години, с чието присъствие , палаткеното матине под тополите остава популярно даже и отвъд Ла Манша...
Приемете искрените ми поздрави към Вас, и ще замоля същите да предадете на Вашите съграждани , които не жалят средства и време за организиране на срещата!
Щом става дума за славата на "Волво клуба" отвъд Ла Манша, обещавам отново да направя всичко възможно и да се включим в купона! Wink
Благодаря на всички, които присъстваха на тази среща. Тези които не успяха ще имат възможност през следващата година. Поздрави на всички!