Волво Клуб - България

Full Version: s40
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Big Grin вчера ходих да гледам едно s40 да го купувам и ми направи впечатление че на дупките тропа като на тампон жестоко - питам собственика що така ! твърда била возията което не ми се вярва
иначе не е увиснала задницата ! не знам -затова питам
Big Grin вчера ходих да гледам едно s40 да го купувам и ми направи впечатление че на дупките тропа като на тампон жестоко - питам собственика що така ! твърда била возията което не ми се вярва
иначе не е увиснала задницата ! не знам -затова питам
myrchak Wrote:Big Grin вчера ходих да гледам едно s40 да го купувам и ми направи впечатление че на дупките тропа като на тампон жестоко - питам собственика що така ! твърда била возията което не ми се вярва
иначе не е увиснала задницата ! не знам -затова питам
И аз бях пробвал в такова състояние, но не смятам че е такава возията,още повече че колата е по голяма от една Астра и трябва да вози добре.
Както съм чел във форума чвно си попаднал на некачествен автомобил.
И аз търся но В40 и дано намеря добро такова.
Ако има предложения моля пишете и ги покажете.


Бъдещ собственик На Б 40.!!!!!!!!!
myrchak Wrote:Big Grin вчера ходих да гледам едно s40 да го купувам и ми направи впечатление че на дупките тропа като на тампон жестоко - питам собственика що така ! твърда била возията което не ми се вярва
иначе не е увиснала задницата ! не знам -затова питам
И аз бях пробвал в такова състояние, но не смятам че е такава возията,още повече че колата е по голяма от една Астра и трябва да вози добре.
Както съм чел във форума чвно си попаднал на некачествен автомобил.
И аз търся но В40 и дано намеря добро такова.
Ако има предложения моля пишете и ги покажете.


Бъдещ собственик На Б 40.!!!!!!!!!