Волво Клуб - България

Full Version: Калник
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Здрасти
абе някой има ли представа откъде точно да си намеря някои неща
вчера се ударих едно красиво
и ми трябват преден ляв калник,мигач и миГАЧ дето е на бронята
и един друг въпрос-преди няколко дни щях да се пребия на един завой и ми светна SRS-това защо?
Здрасти
абе някой има ли представа откъде точно да си намеря някои неща
вчера се ударих едно красиво
и ми трябват преден ляв калник,мигач и миГАЧ дето е на бронята
и един друг въпрос-преди няколко дни щях да се пребия на един завой и ми светна SRS-това защо?
Ами ако кажеш сега и модела на колата,може и да се намери някой
Ами ако кажеш сега и модела на колата,може и да се намери някой
S 40 1996 година
забравих Smile
S 40 1996 година
забравих Smile
СРС-а е светналк щото е сработил, тъпо ама светка тогава когато включи, явно с цел да те предупреди да караш малко по-внимателно, за калник търси по моргите, там и за мигач, макар че мисля че при Жоро (GT1) в магазина май имаше мигачи, звънни и питай 9797017
СРС-а е светналк щото е сработил, тъпо ама светка тогава когато включи, явно с цел да те предупреди да караш малко по-внимателно, за калник търси по моргите, там и за мигач, макар че мисля че при Жоро (GT1) в магазина май имаше мигачи, звънни и питай 9797017
unicata Wrote:СРС-а е светналк щото е сработил, тъпо ама светка тогава когато включи, явно с цел да те предупреди да караш малко по-внимателно,

абе, Калояне, това е лампа за еърбеците, как така ще свети за да те предупреди :oops: :oops:
ти хептен ми сбърка представите . Тва ако сработи ще се отварят възглавници на позария

Виж ако си се ударил и е сработила някоя система за защита е друго нещо
unicata Wrote:СРС-а е светналк щото е сработил, тъпо ама светка тогава когато включи, явно с цел да те предупреди да караш малко по-внимателно,

абе, Калояне, това е лампа за еърбеците, как така ще свети за да те предупреди :oops: :oops:
ти хептен ми сбърка представите . Тва ако сработи ще се отварят възглавници на позария

Виж ако си се ударил и е сработила някоя система за защита е друго нещо
Pages: 1 2 3