Волво Клуб - България

Full Version: малък проблем при монтиране на ксенони
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
поблема е в премигането на жълтия триъгълник който предупреждава

дали не се дължи на по малкия разход на електичество,
но пък защо премигва :?:

Между другото ксенона си е голям +,просто удоволствие :!:
поблема е в премигането на жълтия триъгълник който предупреждава

дали не се дължи на по малкия разход на електичество,
но пък защо премигва :?:

Между другото ксенона си е голям +,просто удоволствие :!:
Това да не ти е когато палиш ксенона? Може би трябва да си провериш акумулатора. На мен ми се е случвало, когато слушам много яко музика без да работи двигателя дълго време. Обаче ми пише и на инфото да спирам да се гавря със захранването... :lol:
Иначе след запалване харчи по-малко от стандартна крушка.
Това да не ти е когато палиш ксенона? Може би трябва да си провериш акумулатора. На мен ми се е случвало, когато слушам много яко музика без да работи двигателя дълго време. Обаче ми пише и на инфото да спирам да се гавря със захранването... :lol:
Иначе след запалване харчи по-малко от стандартна крушка.
donsho Wrote:...Между другото ксенона си е голям +,просто удоволствие :!:
Щом казваш, че е плюс, сподели с нас каква е разликата. Имаше и друга тема за ксеноните, но както навсякъде има мнения "за" и "против". Радвам се, че си доволен. Интересува ме дали вече си имал възможността да караш на дъжд и мъгла през нощта и как е тогава видимостта?
donsho Wrote:...Между другото ксенона си е голям +,просто удоволствие :!:
Щом казваш, че е плюс, сподели с нас каква е разликата. Имаше и друга тема за ксеноните, но както навсякъде има мнения "за" и "против". Радвам се, че си доволен. Интересува ме дали вече си имал възможността да караш на дъжд и мъгла през нощта и как е тогава видимостта?
Е Боби, аз мога да кажа нещо за ксеноните - със сигурност си е плюс - вижда се по-добре и в дъжд и мъгла.
Имам възможността да споделя мнение и за 6000 К и за 10000 К. Това е почти в двата края на скалата на цветовете за ксенон.
Със сигурност 10000 К изглеждат по-гъзарско /наситено синьо/ но оригиналните ми ксенони на ХС-то 6000 К /синьо-бяло/ са с много по-добра видимост от 10000 К.
Като цяло мисля че ксеноните са по-добри в мъгла от нормалните фарове.
Е Боби, аз мога да кажа нещо за ксеноните - със сигурност си е плюс - вижда се по-добре и в дъжд и мъгла.
Имам възможността да споделя мнение и за 6000 К и за 10000 К. Това е почти в двата края на скалата на цветовете за ксенон.
Със сигурност 10000 К изглеждат по-гъзарско /наситено синьо/ но оригиналните ми ксенони на ХС-то 6000 К /синьо-бяло/ са с много по-добра видимост от 10000 К.
Като цяло мисля че ксеноните са по-добри в мъгла от нормалните фарове.
rokoko Wrote:
donsho Wrote:...Между другото ксенона си е голям +,просто удоволствие :!:
Щом казваш, че е плюс, сподели ;

1 впечатление-вчера ми монтират ксенона в 19:00часа се пребирам
към казанлък дълги светлини не съм използвал(те някак си се губят,
пък няма и нужда)скороста която подържах през повечето време
140-160

2 впечатление Преди два часа направихме тест .закарахме волвото
и едно пежо 607 с оригинален ксенон(на паркинга между казанлък и крънско ханче)поставихме автомобилите успоредно на отстояние
30 метра .резултата като периферия почти едно ,обаче като сила осветеност пежото бледнееше ,а фаровете кристални като нови
докато моите са по-начукани от камъчета

за дъжд ,мъгла и сняг не мога да кажа
rokoko Wrote:
donsho Wrote:...Между другото ксенона си е голям +,просто удоволствие :!:
Щом казваш, че е плюс, сподели ;

1 впечатление-вчера ми монтират ксенона в 19:00часа се пребирам
към казанлък дълги светлини не съм използвал(те някак си се губят,
пък няма и нужда)скороста която подържах през повечето време
140-160

2 впечатление Преди два часа направихме тест .закарахме волвото
и едно пежо 607 с оригинален ксенон(на паркинга между казанлък и крънско ханче)поставихме автомобилите успоредно на отстояние
30 метра .резултата като периферия почти едно ,обаче като сила осветеност пежото бледнееше ,а фаровете кристални като нови
докато моите са по-начукани от камъчета

за дъжд ,мъгла и сняг не мога да кажа