Волво Клуб - България

Full Version: ново двайсет
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3
Става на въпрос за новите двадесетолевки с европейски облик.
Виждали ли сте ги?
А имате ли ги!? Big Grin
Става на въпрос за новите двадесетолевки с европейски облик.
Виждали ли сте ги?
А имате ли ги!? Big Grin
Ако говориш за емисия 2005та, виолетови на цвят-имам такава, както и най-новите, дето ги пуснаха от понеделник....
Ако говориш за емисия 2005та, виолетови на цвят-имам такава, както и най-новите, дето ги пуснаха от понеделник....
Честно да ви кажа, дреме ми как изглеждат, и двата модела се харчат с еднаква лекота, както и се изкарват с еднакъв труд
Честно да ви кажа, дреме ми как изглеждат, и двата модела се харчат с еднаква лекота, както и се изкарват с еднакъв труд
Почна печатането ... това на какво ви намирисва?! /въпреки всички ароматизатори/ :roll:
На веселие преди и след Нова година, нали ...

То веселбата започна от началото на есента, но я позапряха малко та да минат изборите и .... сега:
ново двайсе! Big Grin
Прав е Уни, че еднакво се печелят, само че с едно от новите пазаруваш вече толкова колкото с едно старо десет... /преди лятото/.

П.П. Гледам, че печатането тая година започна: вижте ... 2007 г., а на по-долу качените от V 40 fen "ЕВРО-тип" 20-тачки, годината е 2005! ...

/без допълнителен коментар/ :evil:
Почна печатането ... това на какво ви намирисва?! /въпреки всички ароматизатори/ :roll:
На веселие преди и след Нова година, нали ...

То веселбата започна от началото на есента, но я позапряха малко та да минат изборите и .... сега:
ново двайсе! Big Grin
Прав е Уни, че еднакво се печелят, само че с едно от новите пазаруваш вече толкова колкото с едно старо десет... /преди лятото/.

П.П. Гледам, че печатането тая година започна: вижте ... 2007 г., а на по-долу качените от V 40 fen "ЕВРО-тип" 20-тачки, годината е 2005! ...

/без допълнителен коментар/ :evil:
Един безкраен кръговрат без изход...И се сещате винаги кой е пре....
Един безкраен кръговрат без изход...И се сещате винаги кой е пре....
Pages: 1 2 3