Волво Клуб - България

Full Version: ПОМОЩ-скрибуцане при въртене на волана
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5
Здравейте колеги от 2-3 дена,при каране нещо скърца отпреде като спра на място и повъртя волана се чува неприятно скърцане отпред,и доста ме притеснява този звук незнам от рейката ли е ,в началото помислих че е нещо от амортисъора или тампона отгоре,но май звука идва от средата.НЯКОЙ ИМАЛ ЛИ Е ТАКЪВ ПРОБЛЕМ ИЛИ ДОСЕЩА ЛИ СЕ КАКВО МОЖЕ ДА Е.
Cry Sad
Здравейте колеги от 2-3 дена,при каране нещо скърца отпреде като спра на място и повъртя волана се чува неприятно скърцане отпред,и доста ме притеснява този звук незнам от рейката ли е ,в началото помислих че е нещо от амортисъора или тампона отгоре,но май звука идва от средата.НЯКОЙ ИМАЛ ЛИ Е ТАКЪВ ПРОБЛЕМ ИЛИ ДОСЕЩА ЛИ СЕ КАКВО МОЖЕ ДА Е.
Cry Sad
Да не би да е нещо около самия волан.
При мен на тройката скърцаха четките дето са за клаксона - но незнам при по-новите това как е реализирано и дали въобще има четки.
Звука беше ужасяващ.
Да не би да е нещо около самия волан.
При мен на тройката скърцаха четките дето са за клаксона - но незнам при по-новите това как е реализирано и дали въобще има четки.
Звука беше ужасяващ.
Ходи на майстор и ще ти провери кое ти е тръгнало.
Я накрайни, шарнир или някой от този вид окачване.
След скърцането идва и почукването - тогава е вече за правене, и се открива по лесно.
Ходи на майстор и ще ти провери кое ти е тръгнало.
Я накрайни, шарнир или някой от този вид окачване.
След скърцането идва и почукването - тогава е вече за правене, и се открива по лесно.
малко тъп въпрос, гледал ли си нивото на хидравличната течност :roll:
малко тъп въпрос, гледал ли си нивото на хидравличната течност :roll:
Има вероятност да е от пластмасата на кората върху контактния ключ. При мен е от там скърцането. Наместваш го и се оправя проблема.
Има вероятност да е от пластмасата на кората върху контактния ключ. При мен е от там скърцането. Наместваш го и се оправя проблема.
Pages: 1 2 3 4 5