Волво Клуб - България

Full Version: 10 000 уникални посещения
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Искам да честитя дестте хиляди уникални посещения. Вече са даже отгоре. За 76 дни са генерирани и 105 000 посещения (повторни отваряния). Това значи, че сайтът набира доста голяма популярност, а и броя на посещенията на ден растат. Това може само да ни радва. Мен лично ме радва също това, че хората започнаха да се ориентират - все повече волва виждам по автокъщите. Изглежда има търсене и е нормално - явно са разбити митовете за поддръжката на шведските (казвам шведските, защото и доста сааби се нароиха из улиците на София) автомобили, а хората са се убедили в издръжливостта им.

Пожелавам на клуба посещенията да станат поне 10 000 пъти повече за напред и вярвам, че броя на феновете на марката ще се увеличава.
Да, това наистина е хубаво явление.
Явно българина избира качеството и сигурността.
Абе сетих се нещо снощи като си легнах.
Абе, благодарение на теб го имаме този форум!
Ния имахме идейте, ама ти ни изръчка за това и подсили нещата.
Да упомена - само ти ли плати пари за сайта или и Сашо участва?
И все пак -твойта амбиция ни събра на едно място и ни направи едно семейство - което се увеличава.
И Хамлет не го забравям - и неговата голяма помощ също - за сайта.
Благодаря от името на всички - за вашето участие и помощ.

п.п.- нали никой няма да се разсърди за това?
Efri 740 Wrote:Абе сетих се нещо снощи като си легнах.
Абе, благодарение на теб го имаме този форум!
Ния имахме идейте, ама ти ни изръчка за това и подсили нещата.
Да упомена - само ти ли плати пари за сайта или и Сашо участва?
И все пак -твойта амбиция ни събра на едно място и ни направи едно семейство - което се увеличава.
И Хамлет не го забравям - и неговата голяма помощ също - за сайта.
Благодаря от името на всички - за вашето участие и помощ.

п.п.- нали никой няма да се разсърди за това?

Не вярвам някой да се разсърди, а аз лично ще се присъединя, много съм ви благодарен за този сайт и този форум надявам се още дълго да бъдем едно голямо и щастливо семеиство.

Наздраве!!!
напълно съм съгласен и подкрепям тези мнения. Благодарско и от мен
Хостинга и домейна са дело на Пламен (с ник хамлет) и инсталацията и модовете на всичко е от двамата. Благодарностите -> към него.
А за тебе - че ни изръчка да се задействаме - дали искаме сайт и нов форум :wink:
Аз и Пламен го упоменах като един от дестващите за направата нагоренаписаното.


А ето я и класацията до момента.
10те най активни в форума!!!

Efri 740 - 257
VolvoFan - 176
хамлет - 160
s0me0ne - 141
sasho_s40 - 122
Garfield - 115
Kespanok 460 - 110
gadnia_metal - 104
sss - 97
Ace - 73
основната заслуга е на сомеоне защото ние си се събирахме и само идеи,идеи,идеи. мишо вже нещата присърце а се появи и хамлет и нещата се наредиха . появиха се хората с повече време , знания и възможности в областта и така сайта го има вече. аз бях казал че ще помогна за регистрацията с пари и дадох 10лв на сомеоне но хамлет направи регистрацията и сомеоне ми върна парите. така че моята помощ се ограничава в доброто желанието. все пак смятам че има ли желание сайта ще се развива. утре може да се окаже че искат да рекламират някой фирми и да ни пуснат отстъпки та за това е крайно време да се разберем за някакви клубни карти както за стикерите го бутаме по-малко та ако ще и неофициални докато не се направи някаква юридическа регистрация - не ги отбирам тези работи.

ЕЙ с волвата няма ли някой юрист между вас/нас
Ето, че станаха и 20 000. Посещенията продължават да растат...