Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Zdravko_850 Wrote:А защо ходи Бат'Сава толкова често до нужника Big Grin Big Grin Big Grin
еееей мръсни лайненца еееййй
Zdravko_850 Wrote:А защо ходи Бат'Сава толкова често до нужника Big Grin Big Grin Big Grin
еееей мръсни лайненца еееййй
Така дойде и отмина поредната среща ,с поредните компрометиращи материали.
Които го можеха си ги премериха ,дори се хванаха за тях .Едно на страна къде остана дръжката и къде знамето .Всички можете да видите от снимките в галерията.А както се пее в една чалга песен - "На теслата ...." .
Други гледаха и се питаха за какво става дума и за какво иде немерена реч.
Добре че Миро подари налъми и смазка ,че да се укротят нещата ,а с подобаваща уважение постъпка , Бат Сава подари и полагащата се капитанската шапка на най-уважавания член ( без право на оспорване ) .Рекох и искам да престане безмълвния сеир на нашите закачки.
Така дойде и отмина поредната среща ,с поредните компрометиращи материали.
Които го можеха си ги премериха ,дори се хванаха за тях .Едно на страна къде остана дръжката и къде знамето .Всички можете да видите от снимките в галерията.А както се пее в една чалга песен - "На теслата ...." .
Други гледаха и се питаха за какво става дума и за какво иде немерена реч.
Добре че Миро подари налъми и смазка ,че да се укротят нещата ,а с подобаваща уважение постъпка , Бат Сава подари и полагащата се капитанската шапка на най-уважавания член ( без право на оспорване ) .Рекох и искам да престане безмълвния сеир на нашите закачки.
Кангалов Wrote:Така дойде и отмина поредната среща ....
..... Бат Сава подари и полагащата се капитанската шапка на най-уважавания член ( без право на оспорване )Big Grin Big Grin Big Grin .
Рекох и искам да престане безмълвния сеир на нашите закачки.


Нима Кангал искаш да угасиш вечния огън на нашите задявки

НЕ МОЖЕ, НЕ СТАВА, НЕ ДАВАМ , НЕЕЕЕЕ Smile

Срещата бе изпъстрена с много подаръци и (само) двама нови симпатизанити този път .

Следващата още повече подаръци ,изненади и нови фенове

Амин
Кангалов Wrote:Така дойде и отмина поредната среща ....
..... Бат Сава подари и полагащата се капитанската шапка на най-уважавания член ( без право на оспорване )Big Grin Big Grin Big Grin .
Рекох и искам да престане безмълвния сеир на нашите закачки.


Нима Кангал искаш да угасиш вечния огън на нашите задявки

НЕ МОЖЕ, НЕ СТАВА, НЕ ДАВАМ , НЕЕЕЕЕ Smile

Срещата бе изпъстрена с много подаръци и (само) двама нови симпатизанити този път .

Следващата още повече подаръци ,изненади и нови фенове

Амин
Закачки и дебелашки хумор винаги ще има поне докато аз съм тук - и сам воинът е воин! Да му мисли Здравко! :lol:
Закачки и дебелашки хумор винаги ще има поне докато аз съм тук - и сам воинът е воин! Да му мисли Здравко! :lol:
mevdo Wrote:Закачки и дебелашки хумор винаги ще има поне докато аз съм тук - и сам воинът е воин! Да му мисли Здравко! :lol:

И аз от хумор малко разбирам ,но сред ТИТАНИЧНИТЕ ВИ фигури не се побирам. Big Grin
mevdo Wrote:Закачки и дебелашки хумор винаги ще има поне докато аз съм тук - и сам воинът е воин! Да му мисли Здравко! :lol:

И аз от хумор малко разбирам ,но сред ТИТАНИЧНИТЕ ВИ фигури не се побирам. Big Grin