Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
ето кадри от финала,журито МЕВДО/КАНГАЛОВ отсъдиха на САМУАН -----невинен :!: :wink:
ето кадри от финала,журито МЕВДО/КАНГАЛОВ отсъдиха на САМУАН -----невинен :!: :wink:
miro343 Wrote:ето кадри от финала,журито МЕВДО/КАНГАЛОВ отсъдиха на САМУАН -----невинен :!: :wink:
miro343 Wrote:ето кадри от финала,журито МЕВДО/КАНГАЛОВ отсъдиха на САМУАН -----невинен :!: :wink:
А какво друго да отсъдим. :lol: :lol: :lol:
Ето и малко кадри от ЕКШЪН епизода - "Докато караш в насрещното,да Те ударят отзад" . Big Grin Big Grin Big Grin
А какво друго да отсъдим. :lol: :lol: :lol:
Ето и малко кадри от ЕКШЪН епизода - "Докато караш в насрещното,да Те ударят отзад" . Big Grin Big Grin Big Grin
Кангалов Wrote:А какво друго да отсъдим. :lol: :lol: :lol:
Ето и малко кадри от ЕКШЪН епизода - "Докато караш в насрещното,да Те ударят отзад" . Big Grin Big Grin Big Grin

Журито е безпристрастно, честно и компетентно, а фотографа ме направи съпричастен със случилото се на видния клубар SOMEONE в морския град
Браво, голяма дружина сте моряци!!! Big Grin

Кангалов Wrote:А какво друго да отсъдим. :lol: :lol: :lol:
Ето и малко кадри от ЕКШЪН епизода - "Докато караш в насрещното,да Те ударят отзад" . Big Grin Big Grin Big Grin

Журито е безпристрастно, честно и компетентно, а фотографа ме направи съпричастен със случилото се на видния клубар SOMEONE в морския град
Браво, голяма дружина сте моряци!!! Big Grin

Имам предложение , за Автопоход на 14 ти до Бургас.

Целта е повече от ясна : среща с местните клубари .
Имам предложение , за Автопоход на 14 ти до Бургас.

Целта е повече от ясна : среща с местните клубари .