Волво Клуб - България

Full Version: ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Аз май пак ще пропусна Sad
miro343 Wrote:питам се : не им се пише някой ред ]или не искат да сме заедно.............това е въпроса

не им се пише, защото им се ходи ама нямат възможност...

И ние ще пропуснем Sad Sad Sad

Приятно прекарване на всички, които ще ходят.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://zazz.bg/play:72855158">http://zazz.bg/play:72855158</a><!-- m -->
Big Grin
Скъпи приятели от Варна,въпрки че е много рано ,вчера в разговор между приятели
и фенове на марката,решихме че е време някой друг да организира следваща ни среща.
Време има ,така че хайде някой да се заеме и да допринесе за малко разнообразие във
варненския клубен живот
Здравеите, като организиран и отговорен човек, поемам Аз тази прекрасна задача.
Срещата, ще се проведе след 4-рта буна ,до заведението RAPONGI от 13часа,за да ни види и моренцето тази година ,таино си пожелавам и времето да е с нас, а после в Аксаково в заведението SITI GARDEN ,ще се съберем. Срещата е на 01.02.2009год. - денят на Виното , да заповядат и подготвят именниците , а за останалите фенове ,желаещи да прекарат още една незабрвима среща да заповядат.

С уважение : Пламен Желев - 0882/419-440

P.S Моля не забравяйте членсикият си внос към клуб-VOLVO да донесете , а Мевдо да донесе подараците Smile
Yo_plam Wrote:Срещата, ще се проведе след 4-рта буна ,до заведението RAPONGI от 13часа,за да ни види и моренцето тази година

То за моренцето лошо няма ама си мисля, че трябва все пак да се съберем на терапията - хем си е трдиция, хем и ще има неразбрали, които ще отидат там.
Пламене поздравявам те за инициативноста!ама айде да е на терапията а ?
За друго искам да ви пиша....майната им на отчетите ,чл внос ,кой какво казал и т.н искам всеки да предложи нещо по-значимо което желае да направим тази година.на мен лично ми се въртят в главата 2 идей
1 на пролет ще ви заведа в едно забравено от времето място ----св.Марина (20-25) км. от варна---организацията поемам изцяло аз
2 със или без ваше участие съм решил да разходя семейството до замъкът на граф Дракула(оказа се че са 3 :wink: )все още си уточнявам маршрута и разходите за 2-3 дни
ще се радвам ако някой се закачи и го направим клубно мероприятие
пиша всичко това сега ,да няма после ---ама що не каза на време :roll:
Аз съм за и ще дойда! В Румъния има какво да се разгледа а и гъз път да види както се казва.
Само дето през февруари се очертава да съм без кола. По-точно с кола и без книжка Smile
Ама предполагам Дракула ще е напролет така че съм навит.
А пък ако стане да се съберем много коли ще е супер.
Да вземем да видим някой местен клуб там дали няма?
мисля си за юни.да е........като свършат децата у-ще